Привітання з днем юриста України!
07.10.2020
З Днем захисника України!
13.10.2020
Показати всі

Протокол засідання сорок шостої сесії районної ради

ПРОТОКОЛ № 47

засідання  сорок шостої  сесії  районної ради VІІ скликання

 

01 жовтня   2020 року

Ласкін М.І.,голова районної ради.

Шановні депутати, запрошені!

 

Насамперед  хочу привітати  депутатів районної ради, які у міжсесійний  період  відзначили свої   дні народження – Шеяна Юрія Юрійовича, Петрішка Оксану Михайлівну, Белей Ганну Станківну, Лабича Михайла Івановича, Круцея Мирослава Михайловича.  Від себе особисто, від депутатського корпусу побажати вам міцного здоров’я, благополуччя, любові та родинного затишку.

Також хочу ознайомити всіх присутніх  із зверненням жителів  населених пунктів Туриця, Турички та Лумшори, яке надійшло на адресу районної ради  30.10.2020 р. щодо  виключення з порядку денного  сесії  деяких питань ( зачитується лист-звернення ) .

Пропоную перед обговоренням даних питань заслухати представників ЛОК «Полонина».

Ласкін М.І.

Пропоную перейти до роботи  засідання    сорок шостої  сесії районної ради.

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні 26 депутатів, відсутні – 9 .

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесії  районної ради присутні:    голова районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський та сільські  голови, представники громадських організацій.

Ласкін М.І.

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте    засідання   сорок шостої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

 

ВИСТУПИВ: Ласкін М.І. Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради. Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

 

28 -29 вересня  провели засідання постійні   комісії районної ради. Пропозиції  та зауваження, які  були  висловлені  під час засідання комісій є у матеріалах.

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок   роботи    засідання  сорок шостої  сесії районної ради.  До порядку денного включено     18 питань, сесію пропоную завершити до  11 год. 35 хв.

 

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За – 26 .

 

Петрішко М.М. Пропоную включити  до порядку денного  питання – «Про затвердження середньозаготівельних цін на  другорядні лісові  матеріали на 2020 рік».

За – 26 .

Які ще будуть пропозиції  щодо порядку денного?

Пропонується  прийняти порядок денний  в цілому, з внесеною пропозицією.

За – 26 .

ВИРІШИЛИ: Порядок денний  прийняти, з внесеною пропозицією.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную прийняти порядок роботи   засідання   сорок шостої сесії  районної ради за основу.

За – 26.

Оскільки до порядку денного  включено одне питання,  пропоную додати до регламенту роботи сесії  5 хвилини. Таким чином, сесію завершити  до 11 години  40 хвилин.

У кого будуть зміни, доповнення? 

 Пропонується  порядок  роботи   засідання   сорок шостої сесії районної ради прийняти   в цілому, з внесеною пропозицією.  

За –26.

ВИРІШИЛИ: Порядок роботи прийняти, з внесеною пропозицією.

ВИСТУПИВ: Поприк В.І., депутат районної ради. Пропоную проекти рішень з № 1 по № 5 включно, прийняти  пакетом без обговорення так, як дані питання були детально обговорені на комісіях.

За  – 26 депутат.

Ласкін М.І.

Пропоную прийняти рішення з № 1 по № 5 включно, без обговорення  за основу.

 За –  26 депутат.

Пропоную прийняти рішення з № 1 по № 5 включно, без обговорення  в цілому.

           За –   26 депутат.

ВИРІШИЛИ:

Рішення № 696  «Про роботу сектору  освіти Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку», прийняти.

Рішення № 697 «Про хід підготовки підприємств, установ, організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо – зимовий період 2020-2021 роки», прийняти.

 

Рішення № 698 «Про  інформацію Перечинського відділення   поліції Ужгородського   відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про стан  боротьби  із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району», прийняти.

 

Рішення № 699  «Про хід виконання   районної цільової програми «Власний дім» на 2016- 2020 роки за 2019 рік та І півріччя 2020 року( із змінами  від 26.10.2017 року, від 14.06.2018 року, від 20.12.2018 року, від 12.12.2019 року)», прийняти .

Рішення № 700 «Про  хід виконання Програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2017-2020 роки за 2019 рік та І півріччя 2020 року ( із змінами від  10.10.2017 року, 20.12.2018 року)», прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про створення Тур»я-Реметівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Перечинської районної ради Закарпатської області

ВИСТУПИЛА: Кобозєва Лідія Сергіївна, в.о. завідувача сектором освіти районної державної адміністрації

Даний проект рішення розроблено відповідно до Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 532 «Про затвердження Положення про освітній округ і опорний заклад освіти», рішення сесії Перечинської районної ради № 677 від 18.06.2020 року « Про затвердження умов проведення районного конкурсу на визначення опорного закладу освіти». Конкурс проходив у два етапи. Участь в конкурсі взяли дві загальноосвітні школи: Т.Реметівська  та Порошківська школи, які презентували  свої освітні заклади. Що за собою тягне?  Якщо утвориться два опорні заклади покращиться матеріально-технічна база за рахунок держави.

 

ВИСТУПИЛИ: Поприк В.І., депутат районної ради. Чи є нагальність у прийнятті рішення  щодо створенні опорних шкіл? А саме коли буде покращення матеріально-технічної  бази в 2020 році чи в 2021 році? На мою думку, дане рішення могли б приймати  депутати новоствореної Т.Реметівської ОТГ.

 

Кобозєва Л.С.Завдання перед нами  сьогодні – це утворити опорні заклади в цьому році, щоб покращити їх матеріально-технічну базу в 2021 році.

 

Цапик В.Й.,  депутат районної ради.  Хочу доповнити  по даному питанню.  Так, звичайно громада  може створювати  опорні заклади. Але  на даний час йде формування бюджету, і якщо  ми не приймемо рішення  по опорних закладах, то  на наступний рік вони не попадуть в перелік  отримання коштів. Ви знаєте, що Кабінет Міністрів кожні два-три місяці приймає постанови, де покращує матеріально-технічну  базу цих закладів, кошти йдуть прямо на ці заклади. Якщо ми сьогодні приймемо рішення, це не завадить громаді окремо створювати ще опорні заклади.

Ласкін М.І. Сьогодні йде резонанс серед директорів шкіл, що при затвердженні опорного закладу, це одна школа а інші філії, керівник опорного закладу буде приймає рішення про  закриття  початкових шкіл.

Цапик В.Й. По закону початкові заклади освіти закриватися не можуть. Буде громада вона приймає рішення чи приєднувати чи  роз’єднувати .

Лабич М.І. депутат районної ради.  У нас є   опорний заклад в Перечинській ОТГ на базі  Перечинської ЗОШ. Іван Михайлович, чи дало це школі позитив чи ні?

 

Погоріляк І.М., міський голова. У минулому році сесією міської ради було прийнято рішення про створення опорного закладу на базі Перечинської ЗОШ. Юридично заклад зареєстрований у лютому місяці ц.р. Хочу сказати, що  школа крім трьох кабінетів нічого більше не отримала. Робити опорну школу і приєднувати малі школи – це ваше рішення. Громада  має  приєднати всі малі школи, які мають увійти в опорну і стати філією. Це не дає ніяких додаткових коштів. Розрахунок йде з кількості учнів.

 

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

 

Петрішко М.М. депутат районної ради.  Повідомляю  про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про створення  Тур»я-Реметівського опорного закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Перечинської районної ради Закарпатської області», оскільки я був головою конкурсної  комісії  з відбору опорного закладу. Участь у  прийнятті рішення (голосуванні) брати  не буду.

Зайшов Ап’ярій В.О.

Ласкін М.І.

Пропонується прийняти рішення за основу.

За – 14. Проти – 1. Утримались – 11.Не голосував – 1.

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про створення Порошківського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Перечинської районної ради Закарпатської області

Дане питання ідентичне попередньому, на розгляд виноситься Порошківський опорний заклад.

 

Петрішко М.М. депутат районної ради. Повідомляю про наявність у мене конфлікту інтересів під час розгляду і прийняття рішення щодо питання «Про створення  Тур»я-Реметівського опорного закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Перечинської районної ради Закарпатської області», оскільки я був головою конкурсної комісії з відбору опорного закладу. Участь у  прийнятті рішення (голосуванні) брати  не буду.

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 14. Проти – 1. Утримались – 11. Не голосував – 1.

Рішення не прийнято.

 

ВИСТУПИВ: Поприк В.І., депутат районної ради. Пропоную проекти рішень з № 8 по № 9 включно, прийняти  пакетом без обговорення так, як дані питання були детально обговорені на комісіях.

За  – 27.

 

Ласкін М.І.

Пропоную прийняти рішення з № 8 по № 9 включно, без обговорення  за основу.

 За –  27.

Вийшла Романюк О.А.

 

Пропоную прийняти рішення з № 8 по № 9 включно, без обговорення  в цілому. Прошу голосувати.

           За –   26.

 

ВИРІШИЛИ:

Рішення № 701  «Про затвердження звіту  про виконання фінансового  плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Перечинської   районної ради Закарпатської області за  6 місяців 2020 року, прийняти.

Рішення № 702 «Про  затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області  за ІІ квартал 2020 року, прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 31.10.2019 року № 603 « Про створення комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області .

 

Зайшла Романюк О.А.

ВИСТУПИЛА: Данилаш Василина Василівна, директор комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

У зв’язку з ліквідацією відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації необхідно внести зміни у розділ1 п 1.4 виключивши «уповноваженим органом управління Підприємства є відділ охорони здоровя Перечинської районної адміністрації.». З 01 квітня 2020 року підприємство фінансується з національної служби охорони здоров’я, тому необхідно внести в статут в розділ 5 п.. 5.3.12. «Кошти одержані як оплата послуг за договорами з національною службою здоров’я України».

Одночасно, підприємство заключило угоду з НСЗУ  по чотирьом пакетам надання медичних послуг, проведено аналіз структури комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області тому необхідно внести зміни у структуру:

У розділі 1. Адміністративно-управлінський персонал виключити пункти:1.4 Заступник директора з економічних питань,  1.15.5. Економіст з праці, 1.15.6. Бухгалтер(з дипломом спеціаліста-провідний бухгалтер).

У розділі 2. Допоміжні підрозділи, в тому числі господарчі виключити п.1.11 Прибиральник службових приміщень. Змінити п1.11. Завідувач інформаційно-аналітичним відділом, медичний статистик на Завідувач інформаційно-аналітичним кабінетом, медичний статистик

У розділі 3. Лікувально-профілактичні підрозділи, замінити п.3.1.13.Гастроентерологічний кабінет на терапевтичний кабінет.Замінити п. 3.2.21 Стоматологічне відділення на стоматологічний кабінет. Відповідно до вимог пакету медичних гарантій «Допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій» терапія №2 не відповідає даним вимогам             (невкомплектовані штати, відсутність медичного обладнання)тому необхідно виключити п.3.2.3. терапевтичне відділення №2. Включити п.3.2.7. Денний стаціонар

 

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання до Василини Василівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 27.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За –27.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 703 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік ( із змінами від 23.03.2020 року, від 18.06.2020 року)  .

ВИСТУПИЛА: Данилаш Василина Василівна, директор комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

У зв’язку з внесенням змін у плани використання бюджетних коштів  КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради вносяться зміни у дохідну та видаткову частини фінансового плану на ІІІ – ІV квартали 2020 року. У пояснюючій  записці  до фінансового плану зазначені всі зміни, які є у матеріалах сесії.

Необхідність у прийнятті рішення виникла також і у зв’язку з виділенням коштів 300 тис. грн. на ремонт водогону та 100 тис. на закупку інсуліну, які ми не передбачили на початку року.

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання до  Василини Василівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти  за основу.

За – 27.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За –27.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 704 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про Програму розвитку  фізичної  культури і спорту в Перечинському  районі на 2020 рік.

ВИСТУПИЛА: Пекар Марія Іванівна, завідувач сектором культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

Метою програми є створення умов для забезпечення оптимальної рухової активності різних груп населення для зміцнення здоров’я з урахуванням інтересів, здібностей та індивідуальних особливостей;

створення умов для підвищення ефективності фізичної підготовки у Збройних Силах, інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів, та правоохоронних органах;

популяризації здорового способу життя та подолання суспільної байдужості до здоров’я населення;

забезпечення функціонування та удосконалення мережі закладів фізичної культури і спорту;

забезпечення відбору осіб, які мають високий рівень підготовленості та здатні під час проведення спортивних заходів витримувати значні фізичні та психологічні навантаження, для подальшого залучення їх до резервного спорту.

 

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання до  Марії Іванівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 27.

 

У кого будуть зміни, доповнення?            

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За –27 .

ВИРІШИЛИ: Рішення № 705 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про надання дозволу на списання основних засобів.

ВИСТУПИЛА: Пекар Марія Іванівна, завідувач сектором культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

Пропонується списати з балансу Перечинського районного будинку культури (шляхом утилізації) автомобіль Кубань 1988 року випуску. Даний автомобіль морально застарілий та непридатний до подальшої експлуатації. Внаслідок тривалої експлуатації, багаторічного простою на відкритій площадці, агрегати та вузли транспортного засобу фізично та морально зношені, відновлення, ремонт чи модернізація є економічно невигідні та недоцільні. Для приведення КТЗ у відповідність до технічних умов заводу виробника, ДСТУ та ПДР України необхідне проведення капітального ремонту з заміною ряду вузлів та деталей, що перевищуватиме вартість технічно-справного автомобіля.

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання до  Марії Іванівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 27.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За –27.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 706 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про затвердження Переліків першого та другого типів об’єктів оренди комунальної власності.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради.

В цьому році був  прийнятий  Закон України «Про передачу в оренду державного та комунального майна». Порядок передачі в оренду державного та комунального майна класифікується  на два типи. Перший – це об’єкти оренди, які підлягають передачі в оренду на аукціоні. Другий – це типи об’єктів оренди, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону. Зазначені об’єкти  комунальної власності  включені  в переліки типів об’єктів оренди  та є у  матеріалах проектів рішення.

 

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання до  Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 27.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За –27.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 707 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про передачу будівлі адмінбудинку районної ради із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської ради.

 Вийшов Ситар Я.М.

ВИСТУПИВ: Луцяк Віктор Іванович, начальник відділу комунального майна та зв»язків з громадськістю районної ради.

Даним проектом рішення пропонується передати будівлю адмінбудинку районної ради із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність Перечинської міської ради.

 

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання до  Віктора Івановича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 17. Проти – 0. Утримались – 9. Не голосували – 0.

Рішення не прийнято.

 

ВИСТУПИВ: Погоріляк І.М., міський голова. Шановні депутати! У нас кожне село має свій будинок села тобто сільську раду, клуб. Чому перечинці не мають права на свій адмінбудинок?  Хочу нагадати вам, що будівля раніше  була  власністю селищної ради.  В  1997 році  між РДА та селищною радою був підписаний договір  про оренду адмінбудинку в селищної ради.

 Вийшли: Кравець В.В., Баєва О.М.. Гулей-Шикула О.Ф.Булак Ю.В., Крупчинський Б.Ю.Малеш І.В., Романюк О.А., Фекета М.М.

 

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про затвердження технічної документації про нормативну-грошову оцінку земельної ділянки площею 1,1860 га, за кадастровим номером 2123284500:02:007:0030, яка розташована за межами населених пунктів на території Туричківської сільської ради Перечинського району Закарпатської області, цільове призначення – 06.01 – для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів.

Пропоную надати слово представнику ЛОК «Полонина»

ВИСТУПИЛИ: Марамигін  П.В., представник ЛОК «Полонина». У даному проекті рішення йдеться про затвердження грошової оцінки на земельну ділянку. Відповідно до класифікації видів цільового призначення земель – це землі оздоровчого призначення. Земельна ділянка забудована. Нормативна грошова оцінка потрібна для належної сплати земельного податку в сільську раду с. Турички.

Зайшов Ситар Я.В.

Крупчинський Б.Ю. депутат районної ради. Ніхто не проти сплати земельного податку. У схемі по відведенню земельної ділянки, яка подається на затвердження є дорога загального користування, якою користуються жителі села Лумшори та інші  прилеглі об’єкти туризму. Хай  буде карта, але без дороги на ній.

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 7. Проти -0. Утримались -12. Не голосували -0.

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,1300 га з кадастровим номером 2123284500:02:007:0032, яка розташована за межами населених пунктів на території   Туричківської  сільської ради Перечинського району Закарпатської області, цільове призначення- 06.01 для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів.

 

Ласкін М.І. Даний   проект рішення  ідентичний попередньому. Йде мова про затвердження грошової оцінки земельної ділянки під очисними спорудами.

ВИСТУПИЛИ: Лабич М.І. депутат районної ради. Є можливість наповнення бюджету в сільську раду.

Шеян Ю.Ю., депутат районної ради.  Є державний акт на земельну ділянку. Якщо дорога сервітутна, земля загального користування, Туричківська сільська рада погодила рішення, необхідно погодити.

Ласкін М.І. Сервітуту на земельну ділянку не встановлювались.

Марамигін П.В. По даній дорозі проведено систему водопостачання та електромережу.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу.

За – 7. Проти -0. Утримались -12. Не голосували -0.

Рішення не прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645 “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” (із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року, від 23.03.2020 року, від 22.05.2020 року,від 30.07.2020 року).

 

ВИСТУПИЛА: Гапак Світлана Андріївна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації

В проект рішення включено зміни до обсягу доходів районного бюджету в частині міжбюджетних трансфертів, а саме:

збільшено дохідну частину бюджету за рахунок:

– освітньої субвенції  у сумі 1461800 грн. на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації);

– субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 1517800 грн., в т.ч. на виготовлення списків виборців та іменних запрошень – 2700 грн. (головний розпорядник – райдержадміністрація) та 1515100 грн. для передачі трансфертів низовим бюджетам на проведення виборів ( Дубриницька сільська рада – 565000 грн., Т.Реметівська сільська рада – 950100 грн.).

В проект рішення включено перерозподіл видатків в межах загального обсягу видатків  між головними розпорядниками коштів районного бюджету, а саме :

– зменшено кошти у сумі 15000 грн., виділені на Програму розвитку транскордонного співробітництва Перечинського району на 2016-2020 роки та збільшено видатки у сумі 15000 грн. на Районну Програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки (головний розпорядник – райдержадміністрація);

– економію коштів по енергоносіях сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації в сумі 50000 грн. перерозподілено як іншу субвенцію Ужгородському району для співфінансування до реалізації напрямів та заходів Програми поводження з твердими побутовими відходами в Ужгородському районі на 2020-2025 роки ( проведення підготовчих робіт для будівництва нового об‘єкта з переробки твердих побутових відходів);

Вийшов Ситар Я.М.

Ласкін М.І.

У кого будуть запитання до  Світлани Андріївни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 20.

 

ВИСТУПИЛИ: Рац В.М., депутат районної ради. Пропоную кошти у сумі 15000 грн., з Програми розвитку транскордонного співробітництва Перечинського району на 2016-2020 роки спрямувати на медицину.

Поприк В.І., депутат районної ради. Пропоную економію коштів по енергоносіях сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації в сумі 50000 грн. спрямувати теж на медичні видатки.

 

Зайшла Баєва О.М.

 

Лабич М.І. Вношу пропозицію щодо питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645 “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік ”  голосувати по кожному пункту окремо.

За -18. Проти- 0. Утримались – 2. Не голосували – 0.

 

Гапак С.А.

 • збільшено дохідну частину бюджету за рахунок освітньої субвенції  у сумі 1461800 грн. на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації);

За – 20.

 • збільшено дохідну частину бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету у сумі 1517800 грн., в т.ч. на виготовлення списків виборців та іменних запрошень – 2700 грн. (головний розпорядник – райдержадміністрація) та 1515100 грн. для передачі трансфертів низовим бюджетам на проведення виборів ( Дубриницька сільська рада – 565000 грн., Т.Реметівська сільська рада – 950100 грн.).

За – 20.

-перерозподіл видатків в межах загального обсягу видатків  між головними розпорядниками коштів районного бюджету, а саме :  зменшено кошти у сумі 15000 грн., виділені на Програму розвитку транскордонного співробітництва Перечинського району на 2016-2020 роки та збільшено видатки у сумі 15000 грн. на Районну Програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки (головний розпорядник – райдержадміністрація);

Вийшла Баєва О.М.

Зайшов Крупчинський Б.Ю.

 

За – 16. Проти – 3. Утримались -1. Не голосували – 0.

Пропозиція не прийнята.

 

– перерозподіл видатків в межах загального обсягу видатків  між головними розпорядниками коштів районного бюджету, а саме : економію коштів по енергоносіях сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації в сумі 50000 грн. перерозподілено як іншу субвенцію Ужгородському району для співфінансування до реалізації напрямів та заходів Програми поводження з твердими побутовими відходами в Ужгородському районі на 2020-2025 роки ( проведення підготовчих робіт для будівництва нового об‘єкта з переробки твердих побутових відходів)

 

За – 17. Проти – 0. Утримались -3. Не голосували – 0.

Пропозиція не прийнята.

 

ВИСТУПИВ: Денисенко І.М., голова райдержадміністрації. Хочеться зауважити по деяких пунктах, а саме:

-економію коштів  в сумі 50000 грн.  по енергоносіях сектору культури передати на бібліотечний фонд;

-кошти у сумі 15000 грн. були передбачені на придбання ліцензії для забезпечення роботи Програми забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні, тобто на ведення електронного документообігу та робочих  поїздках по району;

-щодо  виділення  50000 грн. на будівництво сміттєпереробного заводу, то це мізерна сума на  область. Перечинська ОТГ  уже перерозподілила кошти , щоб увійти в Програму на вивіз сміття. Залишився тільки район.

Вийшов Крупчинський Б.Ю.

 

Ласкін М.І. У мене є пропозиція щодо включення до проекту рішення  слідуючих змін, а саме: перерозподілити кошти, виділені як субвенцію з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів в межах змін загального обсягу видатків між головними розпорядниками коштів районного бюджету:

-зменшити кошти в сумі 8,9 тис. грн.., виділені на Програму забезпечення реалізації державної політики з питань фінансів на території району на 2020-2021 роки ( головний розпорядник – фінансове управління райдержадміністрації);

-збільшити кошти в сумі 8,9 тис.грн. на Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2020-2021 роки ( головний розпорядник – райдержадміністрація).

За – 14.Проти -0. Утримались -5. Не голосували -0.

Пропозиція не прийнята.

 

Зайшов Крупчинський Б.Ю.

 

Ласкін М.І. У кого будуть зміни, доповнення?            

Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з внесеними пропозиціями.

За –20.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 708 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

19.Про затвердження середньозаготівельних  цін на другорядні лісові матеріали на 2020 рік.

Зайшов Ситар Я.М.

Вийшов Рац В.М.

 

Петрішко М.М. Враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 17.09.2020 року пропонується  затвердити середньозаготівельні ціни на другорядні лісові матеріали на території району, а саме:

ожина – 14 грн./кг

малина – 15 грн./кг

гриби – 20 грн./кг.

 

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу.

За – 20.

 

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.

За – 20.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 709 прийняти.

 

Вийшов Ситар Я.М.

 

ВИСТУПИВ: Шеян Ю.Ю., депутат районної ради. Пропоную повернутися до голосування по питаннях створення опорних закладів .

За -16. Проти -2. Утримались -0. Не голосували -1.

Пропозиція не прийнята.

 

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

Шановні депутати!

Питання порядку денного сорок шостої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть  зауваження  щодо  ведення  сесії?

Засідання сорок шостої сесії  районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну  участь у  роботі  сесії.

(Звучить Державний Гімн України)

 

 

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту