Про внесення змін до рішення сільської ради №210 від 30 .06.2020 р. Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Вільшинківської сільської ради
02.11.2020
Розпорядження про скликання позачергової сорок восьмої сесії районної ради
09.11.2020
Показати всі

ПРОТОКОЛ спільного засідання  постійних комісій районної ради

ПРОТОКОЛ

 

 спільного засідання  постійних комісій районної ради  з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури ; з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв»язків; з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

30.10.2020 року 9.50 год.

м.Перечин

Присутні :  Голови  комісій Цвік Й.І.,Томаш В.М., Крупчинський Б.Ю.

 члени комісій :  Данча М.Д., Круцей М.М., Лоскій І.І., Булак  Ю.В., Томаш В.М., Гуштан Ю.Ю., Малеш І.В., Фекета М.М. , Белей Г.С., Баєва О.М., Кравець В.В., Поприк В. І.

 

Відсутні:  Горіна А.А., Дзамулич Ю.І.,    Кметич І.І.,   Монич І.І., Гулей-Шикула О.Ф., Рац В.М., Олефір В.І.,  Лабич М.І., Семен М.М.

Взяли участь у засіданні депутати з іншої комісії: Шеян Ю.Ю., Діянич С.М., Ситар Я.М., Цапик В.Й.

  Ласкін М.І., голова районної ради, Петрішко М.М., заступник голови районної ради, Данилаш В.В.- директор комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня».

Головуючий на засіданні –Цвік Й.І.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Про затвердженнязвіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області за ІІІ квартал 2020 року

Інформує: Данилаш В.В.- директор комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня»

 

  1. Про надання погодження щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою   видобування вапняків Новоселицького родовища

Інформує :Ласкін М.І.- голова районної ради

  1. Про передачу транспортного засобу ВАЗ 2107.

Інформує: Данилаш В.В.- директор комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня».

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області за ІІІ квартал 2020 року.

Інформувала: Данилаш В.В.- директор комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня». яка повідомила, що показники по дохідній частині фінансового плану за ІІІ квартал та  показники по витратах не виконано  у зв»язку з продовженням карантинних заходів.

Ласкін М.І.- вся інформація по даному питанні у матеріалах, що роздані Вам на руки.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення схвалити на винести на розгляд позачергової сесії районної ради. Голосували: «За»-18 чол., «Проти»-1 чол., «Утримався»-0 чол.

СЛУХАЛИ: 2. Про надання  погодження щодо  продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою   видобування вапняків Новоселицького родовища.

Інформував :Ласкін М.І.- голова районної ради , який повідомив, що   районна рада одержала листа державної служби геології та надр України  від 24.09.2020 року  № 14461/12-20    про  надання  погодження  щодо  продажу  на аукціоні  спеціального  дозволу  на користування надрами  з метою  видобування вапняків  Новоселицького родовища , також є рішення тридцять сьомої сесії   Новоселицької сільської ради  від 19 жовтня 2020 року № 204 « Про погодження  щодо продажу  на аукціоні спеціального  дозволу на користування надрами  з метою  видобування вапняків Новоселицького родовища» , а тому пропонується надати  погодження щодо   продажу  на  аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою видобування вапняків  Новоселицького  родовища, що знаходиться на території   Перечинського району Закарпатської області .

ВИРІШИЛИ: Проект рішення схвалити та винести на розгляд позачергової сесії районної ради. Голосували: «За»-18 чол., «Проти»-1 чол., «Утримався»-0 чол.

СЛУХАЛИ:3. Про передачу транспортного засобу ВАЗ  2107.

Інформувала: Данилаш В.В.- директор комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня», яка повідомила, що у зв’язку з наявністю  в КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради двох санітарних автомобілів, яким більше 20-ти років  та потребують постійних поточних ремонтів  (на даний час один із них вийшов з ладу),  а також санітарний транспорт Oпель, який задіяний у мобільній бригаді, для забезпечення надання ургентної допомоги населенню району, необхідно прийняти рішення про передачу транспортного засобу.

Просимо передати транспортний засіб ВАЗ 2107 АО 3089 АТ в оперативне управління комунальному  некомерційному підприємстві  «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області з  оперативного управління комунального некомерційного підприємства  «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення схвалити та винести на розгляд позачергової сесії районної ради. Голосували: «За»-18 чол., «Проти»-1 чол., «Утримався»-0 чол.

Головуючий Цвік Й.І.- на цьому засідання комісій оголошується закритим.

Головуючий на засіданні- голова

постійних комісій районної ради

 з питань соціального розвитку села,

 агропромислового комплексу, земельних

 і лісових ресурсів, екології,

промисловості, будівництва, архітектури,

паливно-енергетичного комплексу,

соціальної інфраструктури                                       Цвік Й.І.

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту