Про затвердження фінансового плану на 2020 рік КНП ПРЦПМСД
16.09.2019
Про комунальне некомерційне підприємство “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради Закарпатської області
25.09.2019
Показати всі

Протокол бюджетної комісії від 12.09.2019 року

           П Р О Т О К О Л

   засідання постійної комісії з питань

економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та

регуляторної політики

   12 вересня 2019 року    

м. Перечин   10.00

Присутні: голова комісії  Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови комісії  Белей Г.С.

Секретар комісії  Поприк В.І.

Члени комісії : Кравець В.В, Баєва О.М. 

Відсутні :   Семен М.М., Лабич М.І.., Токар Н.І., Олефір В.І..

В роботі комісії взяли участь: Петрішко М.М.- заступник голови районної ради, Ладомиряк М.П.- голова районної державної адміністрації, Керецман Л.В. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, Цвік Й.І.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради  .

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Розгляд листів.

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 10.09.2019 року № 02-14/423 про затвердження  висновків щодо змін до районного бюджету.

Інформувала: Керецман Л.В., начальник фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації, яка повідомила,  що пропонується  до затвердження висновок щодо змін до районного бюджету : субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – по загальному фонду в сумі 200000 грн.;

-субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету по спеціальному фонду в сумі 200000 грн.;

-субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров»я у сільській місцевості, , за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду по спеціальному фонду в сумі 26311959 грн. згідно додатку 1 (додається).

Доповідач наголосила, що пропонуються також зміни до обсягу видатків по цих коштах: райдержадміністрації- 200000 грн. по спеціальному фонду на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення;

– відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації-200000 грн. по спеціальному фонду, які спрямовуються на виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;

– відділу охорони здоров»я 2 000000.грн., які будуть спрямовані на придбання службових автомобілів для медичних працівників АЗПСМ с.Дубриничі, Т.Ремети, Т.Пасіки, Т.Бистрої.

– фінансовому управлінню райдержадміністрації 24311959 грн.-субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров»я у сільській, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду – для будівництва АЗПСМ с.Дубриничі, Т.Реметі, Т.Пасіці, Т.Бистрій (додаток 2). Керецман Л.В. також повідомила, що пропонується затвердити   перелік об»єктів, які фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій та визначити головним розпорядником коштів- відділ освіти, молоді та спорту на суму 200000 грн. Ці кошти пропонується розподілити на капремонт фасаду (заміна вікон) школи старших класів ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Дубриничі, вул.Центральна,73 -132700 грн. та капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конструкцій ЗОШ І-ІІ ст. с.Т.Бистра- 67300 грн. (додаток).

ВИСТУПИЛИ: Баєва О.М.  – запитала, хто визначав об»єкти на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій і чи є проектно-кошторисні документації.

Ладомиряк М.П.- голова  районної державної адміністрації відповіла, що визначали ми, так як у вищевказаних об»єктах вже раніше розпочаті роботи і треба їх завершити. Проектно-кошторисні документації виготовлені.

Баєва О.М. запитала чи буде достатньо коштів для завершення робіт по вищевказаних об»єктах.

Ладомиряк М.П.-так, буде достатньо.

Ладомиряк М.П. також повідомила, що  для будівництва амбулаторій повинно бути співфінансування 10 відсотків- 2млн.600 грн.

Баєва О.М. наголосила, що   співфінансування може бути не лише з районного бюджету, але і з інших  місцевих бюджетів. Поцікавилася чи вже  є проектно-кошторисні документації на амбулаторії.

Ладомиряк М.П.- на одну амбулаторію необхідно близько 200 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Поприк В.І. запитав чи ці кошти є перехідними.

Керецман Л.В.- так, кошти є перехідними.

ВИРІШИЛИ: Висновки з додатками затвердити.

Голосували:  «ЗА»-5 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 11.09.2019 року № 02-14/424 про затвердження  висновків щодо змін до районного бюджету.

Інформувала: Керецман Л.В., начальник фінансового управління Перечинської райдержадміністрації, яка повідомила,  що пропонується  до затвердження висновок щодо змін до районного бюджету по головному розпоряднику коштів- відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в – перевести із спеціального фонду на загальний фонд  –  34500 грн. Це сума, яка залишилась від придбання котла для Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ст. і ця сума необхідна на придбання  матеріалів для облаштування опалювальної системи.

ВИСТУПИЛИ: Баєва О.М. запитала для чого переводити кошти із загального фонду районного бюджету на спеціальний фонд.

Керецман Л.В.- кошти були виділені на капітальні видатки для Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ст. , а зараз необхідно зробити поточні видатки.

ВИРІШИЛИ: Висновок про затвердження   змін до районного бюджету по головному розпоряднику коштів- відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в сумі 34500 грн.  затвердити.

Головували: «ЗА»-5 чол. (одноголосно), «проти»-0 , «утримався»-0 .

СЛУХАЛИ: 3. Лист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 10.09.2019 року № 01-13/721 щодо перерозподілу коштів районного бюджету, виділені на придбання котла для Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ст. в сумі 34500 грн.

Голова комісії Крупчинський Б.Ю.-зачитав листа.

Белей Г.С. внесла  пропозицію: копію листа направити у фінансове  управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

ВИРІШИЛИ: Копію листа відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 10.09.2019 року № 01-13/721 направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Головували: «ЗА»-5 чол. (одноголосно), «проти»-0 , «утримався»-0 .

Голова комісії Крупчинський Б.Ю.-на цьому порядок денний вичерпаний, засідання комісії оголошується закритим.

 

 

Голова комісії                                                                      Крупчинський Б.Ю.

Секретар комісії                                                                  Поприк В.І.

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту