Протокол засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів та контролю за проведенням приватизації
12.09.2019
Вітання працівників дошкільних закладів
27.09.2019
Показати всі

Протокол бюджетної комісії від 12.09.2019 року

           П Р О Т О К О Л

   засідання постійної комісії з питань

економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та

регуляторної політики

   12 вересня 2019 року    

м. Перечин   10.00

Присутні: голова комісії  Крупчинський Б.Ю.

Заступник голови комісії  Белей Г.С.

Секретар комісії  Поприк В.І.

Члени комісії : Кравець В.В, Баєва О.М. 

Відсутні :   Семен М.М., Лабич М.І.., Токар Н.І., Олефір В.І..

В роботі комісії взяли участь: Петрішко М.М.- заступник голови районної ради, Ладомиряк М.П.- голова районної державної адміністрації, Керецман Л.В. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації, Цвік Й.І.- керуючий справами виконавчого апарату районної ради  .

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Розгляд листів.

СЛУХАЛИ: 1. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 10.09.2019 року № 02-14/423 про затвердження  висновків щодо змін до районного бюджету.

Інформувала: Керецман Л.В., начальник фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації, яка повідомила,  що пропонується  до затвердження висновок щодо змін до районного бюджету : субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – по загальному фонду в сумі 200000 грн.;

-субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету по спеціальному фонду в сумі 200000 грн.;

-субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров»я у сільській місцевості, , за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду по спеціальному фонду в сумі 26311959 грн. згідно додатку 1 (додається).

Доповідач наголосила, що пропонуються також зміни до обсягу видатків по цих коштах: райдержадміністрації- 200000 грн. по спеціальному фонду на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення;

– відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації-200000 грн. по спеціальному фонду, які спрямовуються на виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;

– відділу охорони здоров»я 2 000000.грн., які будуть спрямовані на придбання службових автомобілів для медичних працівників АЗПСМ с.Дубриничі, Т.Ремети, Т.Пасіки, Т.Бистрої.

– фінансовому управлінню райдержадміністрації 24311959 грн.-субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров»я у сільській, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду – для будівництва АЗПСМ с.Дубриничі, Т.Реметі, Т.Пасіці, Т.Бистрій (додаток 2). Керецман Л.В. також повідомила, що пропонується затвердити   перелік об»єктів, які фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій та визначити головним розпорядником коштів- відділ освіти, молоді та спорту на суму 200000 грн. Ці кошти пропонується розподілити на капремонт фасаду (заміна вікон) школи старших класів ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Дубриничі, вул.Центральна,73 -132700 грн. та капітальний ремонт по заміні віконних та дверних конструкцій ЗОШ І-ІІ ст. с.Т.Бистра- 67300 грн. (додаток).

ВИСТУПИЛИ: Баєва О.М.  – запитала, хто визначав об»єкти на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій і чи є проектно-кошторисні документації.

Ладомиряк М.П.- голова  районної державної адміністрації відповіла, що визначали ми, так як у вищевказаних об»єктах вже раніше розпочаті роботи і треба їх завершити. Проектно-кошторисні документації виготовлені.

Баєва О.М. запитала чи буде достатньо коштів для завершення робіт по вищевказаних об»єктах.

Ладомиряк М.П.-так, буде достатньо.

Ладомиряк М.П. також повідомила, що  для будівництва амбулаторій повинно бути співфінансування 10 відсотків- 2млн.600 грн.

Баєва О.М. наголосила, що   співфінансування може бути не лише з районного бюджету, але і з інших  місцевих бюджетів. Поцікавилася чи вже  є проектно-кошторисні документації на амбулаторії.

Ладомиряк М.П.- на одну амбулаторію необхідно близько 200 тис.грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Поприк В.І. запитав чи ці кошти є перехідними.

Керецман Л.В.- так, кошти є перехідними.

ВИРІШИЛИ: Висновки з додатками затвердити.

Голосували:  «ЗА»-5 чол.(одноголосно).

СЛУХАЛИ: 2. Лист фінансового управління Перечинської районної державної адміністрації від 11.09.2019 року № 02-14/424 про затвердження  висновків щодо змін до районного бюджету.

Інформувала: Керецман Л.В., начальник фінансового управління Перечинської райдержадміністрації, яка повідомила,  що пропонується  до затвердження висновок щодо змін до районного бюджету по головному розпоряднику коштів- відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в – перевести із спеціального фонду на загальний фонд  –  34500 грн. Це сума, яка залишилась від придбання котла для Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ст. і ця сума необхідна на придбання  матеріалів для облаштування опалювальної системи.

ВИСТУПИЛИ: Баєва О.М. запитала для чого переводити кошти із загального фонду районного бюджету на спеціальний фонд.

Керецман Л.В.- кошти були виділені на капітальні видатки для Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ст. , а зараз необхідно зробити поточні видатки.

ВИРІШИЛИ: Висновок про затвердження   змін до районного бюджету по головному розпоряднику коштів- відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в сумі 34500 грн.  затвердити.

Головували: «ЗА»-5 чол. (одноголосно), «проти»-0 , «утримався»-0 .

СЛУХАЛИ: 3. Лист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 10.09.2019 року № 01-13/721 щодо перерозподілу коштів районного бюджету, виділені на придбання котла для Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ст. в сумі 34500 грн.

Голова комісії Крупчинський Б.Ю.-зачитав листа.

Белей Г.С. внесла  пропозицію: копію листа направити у фінансове  управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

ВИРІШИЛИ: Копію листа відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 10.09.2019 року № 01-13/721 направити у фінансове управління районної державної адміністрації для відповідного реагування.

Головували: «ЗА»-5 чол. (одноголосно), «проти»-0 , «утримався»-0 .

Голова комісії Крупчинський Б.Ю.-на цьому порядок денний вичерпаний, засідання комісії оголошується закритим.

 

 

Голова комісії                                                                      Крупчинський Б.Ю.

Секретар комісії                                                                  Поприк В.І.

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту