Графік роботи лікарів загальної практики – сімейних лікарів по КНП “Перечинський районний центр ПМСД” Перечинської районної ради
23.03.2020
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
27.03.2020
Показати всі

Протокол № 42 засідання сорок першої сесії районної ради

Протокол  № 42

засідання    сорок першої сесії

районної ради VІІ скликання

 

23   березня  2020 року

Ласкін, голова районної ради.

 

З метою посилення протиепідемічних заходів щодо недопущення поширення випадків  на коронавірус на території  району, відповідно до листа  районної   державної   адміністрації     від  20 березня  2020 року   за      №  143/01-31 про скликання позачергової сесії районної ради з порядком денним: «Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 року        №  645 «Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік» ( із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року), щодо виділення коштів  на забезпечення медичних працівників  необхідним обладнанням  та засобами  індивідуального захисту

Пропоную перейти до роботи  засідання    41  сесії районної ради.

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні 21 депутатів, відсутні – 13.

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:    голову районної державної адміністрації.

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації.

Дозвольте    засідання       сорок першої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Шановні депутати, запрошені!

Приступаємо до роботи сесії.

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок   роботи    засідання    сорок першої   сесії районної ради.  До порядку денного включено    одне  питання.

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За – 21 депутат.

Пропоную включити до порядку денного питання  «Про внесення змін до районної Програми фінасової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік»

За – 21 депутат.

Які ще будуть пропозиції щодо порядку денного        сорок першої сесії районної ради.

 

Пропоную прийняти порядок денний  в цілому, з внесеною пропозицією.

За – 21 депутат.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний 41 сесії районної ради прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную прийняти порядок роботи   засідання    сорок першої  сесії  районної ради за основу. Прошу голосувати.

За – 21 депутат.

        Пропонується  порядок роботи   засідання     сорок першої  сесії районної ради прийняти    в цілому.

За – 21 депутат.

ВИРІШИЛИ: Порядок роботи засідання сорок першої сесії районної ради прийняти.

(зайшов  до залу депутат Фекета М.М.)

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Переходимо до розгляду питання порядку денного.

1.Про внесення змін до рішення   районної ради від 12.12.2019 року     № 645 «Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік» ( із змінами від 20.02.2020 року, від 17.03.2020 року) .

ВИСТУПИЛА: Гапак Світлана Андріївна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

В проект рішення включено збільшення обсягу доходів в частині іншої субвенції, переданої Перечинською ОТГ на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті в сумі 30,0 тис.грн. (головний розпорядник – управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

Також в проект рішення включено перерозподіл видатків між головними розпорядниками коштів районного бюджету, а саме:

зменшено видатки :

  • райдержадміністрації на суму 175,0 тис.грн. (Районна програма з ремонту та утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки);
  • сектору освіти райдержадміністрації на суму 70,0 тис.грн. (економія енергоносіїв);
  • управлінню соціального захисту населення на суму 100,0 тис.грн. (Програма “Сприяння діяльності Перечинського районного товариства інвалідів на 2018-2022 роки” – 10,0 тис.грн., «Програма соціальної підтримки Перечинської районної оранізації ветеранів та пенсіонерів Міністерства внутрішніх справ на 2018-2020 роки” – 10,0 тис.грн., Програма посилення соціального захисту вразливих категорій населення та підтримки громадських ветеранських організацій району на 2018-2020 роки – 80,0 тис.грн.);
  • сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації на суму 150,0 тис.грн. (капітальний ремонт будівлі для Тур‘я – Реметівської дитячої музичної школи за адресою: Перечинський район, с. Тур‘ї Ремети, вул. Радванка, 92).

 

збільшено видатки:

  • поповнено резервний фонд на суму 382,7 тис.грн.;
  • райдержадміністрації для КНП “Перечинська районна лікарня” (Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік) на суму 112,3 тис.грн. (придбання ШВЛ)

 

В проект рішення включено перерозподіл капітальних видатків (головний розпорядник – райдержадміністрація):

зменшено кошти в сумі 127,7 тис.грн., які виділені на капітальний ремонт будівлі Літ. “Е” “Гінекологічного відділення” Комунального некомерційного підприємства “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради Закарпатської області по вулиці Ужанській, 8 в м.Перечин та 40,0 тис.грн. – на  виготовлення проектно-кошторисної документації на об‘єкт “Капітальний ремонт будівлі Літ. “Е” “Гінекологічного відділення” Комунального некомерційного підприємства “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради Закарпатської області по вулиці Ужанській, 8 в м.Перечин” та відповідно збільшено кошти в сумі 167,7 на придбання ШВЛ для КНП “Перечинська районна лікарня”.

Також в річному плані використання бюджетних коштів загального фонду КНП “Перечинський РЦ ПМСД”  Перечинської ради пропонується за рахунок економії коштів по енергоносіях на суму 20,0 тис.грн. перерозподілити кошти на придбання комплектів протиепідемічного одягу.

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Світлани Андріївни?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу, прошу голосувати.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 671 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

  1. «Про внесення змін до районної Програми фінасової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік»

ВИСТУПИЛА: Данилаш Василина Василівна, директор комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

З метою запобігання поширенню у Перечинському районі корона вірусу COVID – 19, попередження занесення та розповсюдження його на території району для забезпечення необхідного підтримуючого запасу засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, дезінфекційних засобів,  медичного обладнання, необхідно внести зміни в додатку до  Програми .

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Василини Василівни?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти за основу, прошу голосувати.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ : Рішення № 672 прийняти

 

Ласкін М.І.

Шановні депутати!

Питання порядку денного сорок першої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідне рішення.

У кого будуть  зауваження  щодо  ведення  сесії?

Засідання позачергової сорок першої сесії  районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну  участь у  роботі  сесії.

 

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту