Про внесення змін до рішення районної ради 645 Про районний бюджет
24.02.2020
Інформація
26.02.2020
Показати всі

Протокол № 40 засідання 39 сесіїї районної ради

 ПРОТОКОЛ № 40

  засідання   позачергової тридцять девятої  сесії

районної ради VІІ скликання  

                                                                

20   лютого  2020 року

Ласкін  М.І., голова районної ради

Шановні депутати, запрошені!

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. (Хвилина мовчання).

Перед тим, як розпочати сесію, дозвольте привітати іменників, які у міжсесійний період відзначили свої дні народження: Кметича Івана Івановича, Кравця Віталія Володимировича, Токар Надію Іванівну,  Романюк Оксану Анатоліївну, Гулей-Шикула Ольгу Федорівну.

Від себе особисто, від депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання з днем народження та дозвольте  побажати вам   міцного здоров’я, благополуччя,   плідної праці на благо нашого рідного краю.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную перейти до роботи  засідання    39  сесії районної ради.

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні  24 депутати, відсутні – 10.

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:    голову районної державної адміністрації, начальників відділів райдержадміністрації, керівників правоохоронних органів, голів сільських рад, депутатів обласної ради.

 

 

 

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте    засідання       позачергової тридцять дев’ятої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

(Звучить Державний Гімн України)

Ласкін М.І.

Шановні депутати, запрошені!

Приступаємо до роботи сесії.

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

17 лютого 2020 року     до районної ради надійшов лист    районної державної адміністрації  №  92/01-31 про скликання позачергової сесії з порядком денним:

1.Про  затвердження звіту  про виконання  районного бюджету  за 2019 рік.

 

 1. Про Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2020 – 2021 роки.

 

 1. Про Програму організаційних заходів та співпраці з питань охорони

державного кордону  на 2020 рік.

 

 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645 “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік”.

 

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок   роботи    засідання   позачергової  тридцять дев’ятої   сесії районної ради.  До порядку денного включено  чотири  питання, сесію пропоную завершити до    11 години.

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За  – 24 депутати.

Які ще будуть пропозиції щодо порядку денного       позачергової  тридцять дев’ятої сесії районної ради.  Немає.

 

Пропоную прийняти порядок денний  в цілому.

За –  24 депутати.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний позачергової тридцять дев»ятої сесії районної ради прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную прийняти порядок роботи   засідання   позачергової   тридцять дев’ятої  сесії  районної ради за основу. Прошу голосувати.

За – 24 депутати.

        Пропонується  порядок роботи   засідання    позачергової    тридцять дев’ятої   сесії районної ради прийняти    в цілому.

За – 24 депутати.

ВИРІШИЛИ: Порядок роботи позачергової тридцять дев»ятої сесії районної ради прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про затвердження звіту  про виконання  районного бюджету  за 2019 рік.

ВИСТУПИЛА: Гапак Світлана Андріївна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

(Інформація Гапак С.А. додається)

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 23 депутати. Проти?  Немає.  Утримався – 1.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 24 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 647 прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 1. Про Програму підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної  політики та впровадження реформ на 2020 – 2021 роки.

ВИСТУПИЛА:  Девіцька Надія Павлівна, керівник апарату    районної державної адміністрації.

Метою Програми є підвищення ефективності та якості роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади щодо реалізації повноважень, впроваджень реформ, супроводу програм розвитку району, забезпечення аналітичними, інформаційними, звітними та іншими матеріалами, необхідними для прийняття управлінських рішень і використання для цього сучасних (креативних) інформаційних технологій, фінансової та матеріально-технічної бази.

Налагодження прозорості, зворотного зв’язку у співпраці місцевих державних адміністрацій, їх структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, служб з підприємствами, установами, організаціями та громадянами області у реалізації державної регіональної політики із застосуванням сучасної комп’ютерно-технологічної, фінансової та матеріально-технічної бази, надання оперативної, кваліфікованої консультації у процесах управління соціально-економічним розвитком регіону та забезпечення запровадження реформ у різних сферах діяльності.

Програма полягає у забезпеченні органів виконавчої влади оргтехнікою, програмними продуктами, паливно-мастильними матеріалами, канцтоварами, меблями, папером офісним, конвертами і марками, запчастинами до автомобіля,  заправкою картриджів, ремонтом транспортного засобу, оплатою послуг зв’язку, енергоносіїв, відряджень.

Реалізація Програми забезпечить такі результативні показники: покращить конструктивну співпрацю між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, фінансовими, правоохоронними, контролюючими, фіскальними, митними органами та казначейством, із місцевими громадами щодо вирішення питань впровадження реформ, соціально-економічного розвитку району, ефективного виконання місцевих бюджетів.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Надії Павлівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 24 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 24 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 648 прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна  М.І.

 1. Про Програму  організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону  на 2020 рік.

ВИСТУПИЛА: Девіцька Надія Павлівна, керівник апарату    районної державної адміністрації.

 

Програма  вноситься на розгляд з метою  вдосконалення роботи щодо облаштування державного кордону,   надання шефської допомоги відділенню інспекторів прикордонної служби  “Новоселиця”, яке розташоване на території Перечинського району.

Програмою передбачаються заходи, спрямовані на:

сприяння діяльності та створення умов для функціонування відділення інспекторів прикордонної служби  ,,Новоселиця”;

придбання матеріалів та проведення робіт по ремонту службових приміщень відділення інспекторів прикордонної служби  ,,Новоселиця”;

         Виконання Програми  забезпечить   покращення умов функціонування відділення інспекторів прикордонної служби “Новоселиця”, забезпечить дотримання законодавства з питань забезпечення прикордонного режиму та протидії нелегальній міграції.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Надії Павлівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 24 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 24 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 649 прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

4 .  Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645 “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік”.

ВИСТУПИЛИ:    Гапак Світлана Андріївна, начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

У проект рішення включено розподіл вільного залишку коштів загального фонду районного бюджету, що склався на початок 2020 року в сумі  706,0 тис.грн. на такі видатки:

Райдержадміністрації в сумі 628,3 тис.грн. на:

–   придбання обладнання (апарат штучної вентиляції легенів для дітей) для КНП “Перечинська районна лікарня” в сумі 250,0 тис.грн.;

–  на співфінансування до залишку субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету (придбання телемедичного обладнання для АЗПСМ в населених пунктах с, Турички, с. Порошково та с. Тур’я Поляна) в сумі 28,3 тис.грн.;

–  “Програма підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної політики та впровадження реформ на 2020-2021 роки” – 290,0 тис.грн. (на заборгованість по зарплаті з нарахуваннями 240,0 тис.грн, канцтовари та послуги 50,0 тис.грн.);

– “Програма організаційних заходів та співпраці з питань охорони державного кордону на 2020 рік” – 50,0 тис.грн.;

– “Програма забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Перечинського району на 2019-2020 роки” – 10,0 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення РДА в сумі 47,7 тис.грн. на “Програму забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту  населення у Перечинському районі  на 2016-2020 роки” (на заборгованість по зарплаті з нарахуваннями та на оплату судового збору по “Укртелекому”).

Фінансовому управлінню РДА в сумі 30,0 тис.грн. на “Програму забезпечення реалізації державної політики з питань фінансів на території району на 2020-2021 роки”.

Також в проект рішення включено розподіл залишку коштів освітньої субвенції, що склався на початок 2020 року в сумі   695,0 тис.грн. (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації), а саме на:

– виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту “Будівництво внутрішніх вбиралень у Порошківській ЗОШ I-III ступенів (корпус початкових класів) “, в тому числі експертиза – 78,0 тис.грн.;

– виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту “Будівництво внутрішніх вбиралень у Вільшинківському НВК ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ”, в тому числі експертиза – 78,0 тис.грн.;

– виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту “Реконструкція внутрішніх вбиралень Турицької ЗОШ I-II ступенів “, в тому числі експертиза – 40,0 тис.грн.;

– виготовлення проектно-кошторисної документації по проекту “Реконструкція внутрішніх вбиралень Поляно-Гутянської ЗОШ I-II ступенів “, в тому числі експертиза – 20,0 тис.грн.;

– будівництво спортивного майданчика з встановленням штучного покриття в с. Тур‘я-Поляна, Перечинського району – 100,0 тис.грн.;

– будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на території Тур‘я Бистрянської ЗОШ I-II ступенів в с. Т.Бистра, вул. Духновича,66, Перечинського району – 100,0 тис.грн.;

–  на придбання твердопаливного котла для Турицької ЗОШ 1-11 ст. – 250,0 тис.грн.;

– капітальний ремонт харчоблоку Тур‘я-Реметівської ЗОШ I-III ступенів – 29,0 тис.грн.

Залишок  медичної субвенції, що склався на початок 2020 року в сумі 274,1 тис.грн. (головний розпорядник – райдержадміністрація) спрямовано на поточні видатки для  КНП “Перечинська районна лікарня” (придбання бензину, гістологічні дослідження, виготовлення дозволів на викиди (режимні карти), послуги Інтернет, послуги з прання білизни).

Залишок субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 482,6 тис.грн., як  цільові кошти , спрямовано на об’єкт “Капітальний ремонт котельні в Тур‘я-Реметівській ЗОШ – 1-111 ступенів Перечинського району” (головний розпорядник – сектор освіти райдержадміністрації)

Залишок субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 254,7 тис.грн., як цільові кошти, спрямовано на придбання телемедичного обладнання для АЗПСМ в населених пунктах с, Турички, с. Порошково та с. Тур’я Поляна (головний розпорядник – райдержадміністрація).

В проект рішення включено перерозподіл видатків в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника – сектору освіти райдержадміністрації : у зв‘язку із змінами в штатних розписах метод центру та централізованого господарського обслуговування перерозподілено обсяг видатків на оплату праці з нарахуваннями в сумі 27,6 тис.грн.

По сектору культури, молоді та спорту райдержадміністрації зменшено із поточних видатків кошти в сумі 22,5 тис.грн. та відповідно збільшено обсяг капітальних видатків на придбання музичного інструменту.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Світлани Андріївни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 24.

У кого будуть зміни, доповнення?   

Поприк В.І., депутат районної ради. Пропоную розподілити залишок коштів загального фонду районного бюджету, що склався на початок 2020 року в сумі 706.0 тис.грн. на слідуючі видатки. Дані пропозиції була озвучені на засіданні постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики.

 • 0 тис.грн. на придбання обладнання для районної лікарні (апарат штучної вентиляції легенів для дітей);
 • 3 тис.грн. на спів фінансування до залишку субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров»я у сільській місцевості, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – для придбання телемедичного обладнання для АЗПМС в населених пунктах сіл Турички, Порошково, Т.Поляна;
 • 0 тис.грн. районній державній адміністрації на фінансування Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної політики та впровадження реформ на 2020-2021 роки (на заборгованість по зарплаті з нарахуваннями 240,0 тис.грн., канцтовари та послуги – 50.0 тис.грн.);
 • 0 тис.грн. фінансовому управлінню райдержадміністрації на фінансування Програми забезпечення реалізації державної політики з питань фінансів на території району на 2020-2021 роки;
 • 7 тис.грн. на «Капітальний ремонт будівлі гінекологічного відділення КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинського району Закарпатської області;

Частину залишку медичної субвенції, що склався на початок 2020 року в сумі 160.0 тис.грн. (головний розпорядник – райдержадміністрація) розподілити таким чином:

 • 0 тис.грн. на придбання бензину:
 • 0 тис.грн. на гістологічні дослідження;
 • 0 тис.грн. на послуги Інтернету;
 • 0 тис.грн. на послуги з прання білизни;
 • 0 тис.грн. на ПКД «Капітальний ремонт будівлі гінекологічного відділення КНП «Перечинська районна лікарня.

Збільшити обсяг освітньої субвенції з державного бюджету районному бюджету 4594.5 тис.грн., відповідно до розпорядження КМУ від 12 лютого 2020 року (головний розпорядник коштів – сектор освіти Перечинської РДА).

Лабич М.І., депутат районної ради. На засіданні бюджетної комісії освітня субвенція не розглядалася. Тому пропоную 450.0 тис.грн. – частини залишку освітньої субвенції розподілити  на черговому засіданні сесії.

За – 23 депутати.

Поприк В.І. зняв свої пропозиції.

Ласкін М.І.  Пропоную  розподілити кошти на виготовлення проектно-кошторисних документацій по проекту «Будівництво внутрішніх вбиралень»:

 • у Порошківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (корпус початкових класів), в т.ч. експертиза – 78.0 тис.грн.:
 • у Вільшинківському НВК ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ, в т.ч. експертиза – 78 тис.грн.;
 • у Турицькій ЗОШ І-ІІ ст.., в т.ч. експертиза – 40.0 тис.грн.;
 • у Поляно-Гутянській ЗОЩ І-ІІ ступенів, в т.ч. експертиза- 20.0 тис.грн.

За – 24 депутати. Пропозиція прийнята.

На будівництво спортивного майданчика з встановленням штучного покриття в с.Тур’я Поляна Перечинського району – 100.0 тис.грн.

За –  12. Проти – 2. Утрималися – 9. Пропозиція не прийнята.

На будівництво багатофункціонального спортивного майданчика на території Тур’я Бистрянської ЗОШ І-ІІ ступенів в с.Т.Бистра, вул..Духновича, 66 – 100 тис.грн.:

За – 12. Проти – 2. Утримались – 9. Пропозиція не прийнята.

На придбання твердопаливного котла для Турицької ЗОШ І-ІІ ст.. – 250 тис.грн.

За – 9. Проти – 2. Утримались – 10. Не голосував – 1. Пропозиція не прийнята.

На капітальний ремонт харчоблоку Тур’я-Реметівської ЗОШ І-ІІ ступенів – 29.0 тис.грн.

За – 23 депутати. Проти – 1. Пропозиція прийнята.

Петрішко М.М., депутат районної ради. Вношу пропозицію повернутися до голосування для розподілу освітньої субвенції.

За – 14. Проти – 2. Утрималися – 5. Пропозиція не прийнята.

Ласкін М.І. Пропоную спрямувати залишок коштів бюджету розвитку районного бюджету, що склався на початок 2020 року та становить 55.8 тис.грн. на:

-Т.Полянській сільській раду – 45.0 тис.грн. (виготовлення проектно-кошторисної документації та експертизи для проекту: «Капітальний ремонт ділянки вулиці Зелена від будинку № 214 до вулиці Гагаріна в с.Т.Поляна Перечинського району Закарпатської області – 35.0 тис.грн., на капремонт цього ж об’єкту – 10.0 тис.грн.);

– Розпоряднику коштів Перечинській РДА (одержувач коштів «Служба автомобільних доріг у Закарпатській області»):

– 10.0 тис.грн. на «Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070815 с.Т.Бистра – центральна садиба КГСП «Бистрик», км. (0+000-0+400».

За – 12. Проти – 2. Утримались – 6. Пропозиція не прийнята.

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з проголосованими пропозиціями.

За – 21. Утримався – 1. Не голосували – 2.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 650 прийняти.

Ласкін  М.І.

Шановні депутати!

Питання  порядку денного засідання позачергової  тридцять дев’ятої  сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть зауваження щодо ведення сесії?

Засідання  позачергової  тридцять дев’ятої    сесії районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну участь у роботі сесії.

Повний запис на електронному носії інформації)

(Звучить Державний Гімн України)

 

 

Голова ради                                                                               М.І,Ласкін

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту