ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
12.08.2019
22.08.2019
Показати всі

Протокол № 36 засідання тридцять п”ятої сесіїї районної ради УІІ скликання

ПРОТОКОЛ № 36

засідання позачергової  тридцять п’ятої  сесії

районної ради VІІ скликання

 

08 серпня  2019 року

Петрішко М.М., в.п. голови районної ради.

Шановні депутати, запрошені!

Перед тим, як розпочати сесію районної ради, дозвольте запросити до слова Лабу Михайла Михайловича, обраного депутатом Верховної Ради України ІХ скликання по виборчому округу № 70 від партії «Слуга народу».

Лаба М.М.

Шановні депутати, всі присутні у залі! Звертаюся до всіх вас, жителів Перечинщини з подякою за високу довіру, яку я отримав від вас з обранням мене депутатом Верховної Ради України. Я готовий до подальшої співпраці,  надання допомоги у вирішенні проблем району.

Петрішко М.М.

Шановні депутати!

Дозвольте привітати колег-депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження Дзамулич Юрій Іванович, Баєва Олеся Михайлівна, Крупчинський Борис Юрійович, Данча Михайло Дмитрович та Шеян Юрій Юрійович, який сьогодні відзначає день народження. Від себе особисто, від депутатського корпусу бажаю всім  вам міцного здоров’я, благополуччя, любові та родинного затишку.

Ще одне повідомлення. На засіданні тридцять четвертої сесії районної ради  прийнято рішення «Про депутатський запит Кметича І.І. Отримано відповіді  від Закарпатської обласної державної адміністрації та обласної ради щодо результатів розгляду (додаються).

 

Шановні  депутати,  запрошені!

Пропоную перейти до роботи позачергового  засідання    тридцять п’ятої  сесії районної ради.

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні 23 депутати, відсутні – 11.

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:    голову районної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів  та начальників окремих управлінь райдержадміністрації.

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте засідання позачергової тридцять п’ятої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

(Звучить Державний Гімн України)

(У залі відсутній Цапик  В.Й.)

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

Шановні депутати, запрошені!

Приступаємо до роботи сесії.

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

08 липня 2019 року  до районної ради надійшов лист  районної державної адміністрації за № 301/01-31 про скликання позачергової сесії районної ради з порядком денним:

  1. Про реорганізацію шляхом перетворення Перечинської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

Враховуючи лист    районної державної адміністрації від 25.07.2019  № 314/01-31, внесено зміни до розпорядження голови районної ради від 18.07.2019 № 20/01-05 « Про скликання тридцять п’ятої сесії районної ради VII скликання» з таким порядком денним:

  1. Про реорганізацію шляхом перетворення Перечинської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.
  2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 «Про районний   бюджет  на 2019 рік» (із змінами від 14.03.2019 року  та 27.06.2019 року).

06 серпня провели засідання постійні комісії районної ради, на яких розглядались питання порядку денного. Зауваження та пропозиції, які були висловлені вами під час засідань,  є у матеріалах.    

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок  роботи   засідання  позачергової тридцять  п’ятої сесії районної ради. До порядку денного включено 2  питання,  роботу сесії пропоную завершити  до   10 години 45 хвилин.

Пропоную  прийняти  порядок денний    за основу.

За – 22.

Пропопоную включити до порядку денного під № 2 питання «Про внесення змін до Районної  програми з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами  від 29.11.2017 року, від 14.12.2017 року, від 14.06.2018 року, від 15.08.2018 року, від 20.12.2018 року, від 27.06.2019 року)», а питання «Про внесення змін до рішення районної ради  від 20 грудня 2018 року № 526  «Про районний   бюджет  на 2019 рік» (із змінами від 14.03.2019 року та 27.06.2019 року) розглянути під № 3 порядку денного.

За – 22.

Чи є ще пропозиції  у депутатів?

Пропоную  прийняти  порядок денний в цілому, з внесеною пропозицією.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний  засідання позачергової тридцять п’ятої сесії районної ради прийняти  в цілому, з внесеною пропозицією.

Петрішко М.М.

Пропоную прийняти  порядок  роботи за основу Прошу голосувати.

За – 22 депутати.

Оскільки до порядку денного  включено  ще одне питання  пропоную додати до порядку роботи сесії  5  хвилин.

Таким чином, роботу сесії завершити  до 10 год. 50 хв.

Пропонується прийняти порядок роботи в цілому, з внесеною попозицією.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Порядок  роботи засідання позачергової тридцять п’ятої сесії районної ради прийняти  в цілому, з внесеною пропозицією

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

  1. Про реорганізацію шляхом перетворення Перечинської центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області.

ВИСТУПИЛА: Гавриляк Інна Святославівна, начальник відділу охорони здоров’я  районної державної адміністрації.

 В Україні триває трансформація системи охорони здоров’я. Відповідно до  Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» з 1 січня 2020 року реалізація державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій здійснюється для всіх видів медичної допомоги через уповноважений центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення – Національну службу здоров’я України (далі – НСЗУ). Підписати договір з НСЗУ та приєднатися до програми медичних гарантій зможуть заклади, що діють у формі комунального некомерційного підприємства (Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я»).

Зважаючи, що з 2020 року заклади усіх рівнів надання медичної допомоги, у тому числі заклади, які надають екстрену медичну допомогу, отримуватимуть оплату через НСЗУ, вони повинні функціонувати у формі комунального некомерційного підприємства. Отже, особливо важливо, щоб у найкоротші терміни було ухвалено рішення про автономізацію закладу та з  метою підвищення рівня медичного обслуговування, розширення можливостей щодо його доступності та якості, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту громадян.

Петрішко М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть   запитання до Інни Святославівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 22.

У кого будуть зміни, доповнення?           

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.   Прошу голосувати

За – 22.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 590 прийняти.

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

  1. Про внесення змін до Районної програми з ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами  від 29.11.2017 року, від 14.12.2017 року, від 14.06.2018 року, від 15.08.2018 року, від 20.12.2018 року, від 27.06.2019 року).

ВИСТУПИЛА: Гапак М.Ю., в.о. начальника відділу інфраструктури,

житлово-комунального господарства  та будівництва райдержадміністрації               

Зміни до проекту рішення вносяться у зв’язку з зміною суми на  ремонт та утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2019 рік, а саме поточний дрібний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення (Турички-Липовець – 195.0 тис.грн.).

Петрішко М.М.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Марії Юріївни?

 

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 591 прийняти.

 

(У залі присутній Цапик В.Й.)

 

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

  1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 «Про районний   бюджет  на 2019 рік» (із змінами від 14.03.2019 року та 27.06.2019 року).

ВИСТУПИЛА:  Гапак Світлана Андріївні, в.о. начальника фінансового управління  районної державної адміністрації

У проект рішення включено зміни до доходів районного бюджету на 2019 рік на суму 3091,2 тис.грн., з яких за рахунок перевиконання доходів по загальному фонду – 643,0 тис.грн. та за рахунок надходжень до бюджету розвитку – 172,2 тис.грн., за рахунок додаткового обсягу міжбюджетних трансфертів – 2276,0 тис.грн. (загальний фонд – 776,0 тис.грн., спеціальний фонд – 1500,0 тис.грн.).

Додатковий обсяг міжбюджетних трансфертів включає кошти:

– субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 746,0 тис.грн. (головний розпорядник – управління соціального захисту населення райдержадміністрації);

– субвенції з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на кінець 2017 року (спеціальний фонд) в сумі 1500,0 тис.грн. для придбання службового автотранспорту для медичних працівників АЗПСМ с. Турички, Порошково, Т.Поляна (головний розпорядник коштів – відділ охорони здоров‘я райдержадміністрації);

– іншої субвенції з бюджету ОТГ для відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет в сумі 30,0 тис.грн.

 

Розподіл коштів від перевиконання дохідної частини по загальному фонду на суму 643,0 тис.грн.:

 

Відділ охорони здоров’я райдержадміністрації – 111,0 тис.грн.:

 

– для підготовки котелень № 1 і № 2 до опалювального сезону – 46,0 тис. грн.

– Програма цукровий та нецукровий діабет – 65,0 тис. грн.

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – 150,0 тис.грн.:

 

– придбання котла для Поляно-Гутянської ЗОШ І-ІІ ступенів – 90,0 тис. грн.

– на оплату за експертизу і технічний звіт по проекту відновлення покрівлі на початковими класами  Тур’я-Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 10,0 тис. грн.

– на проведення пусконалагоджувальних робіт по підготовці до зими закладів освіти – 30,0 тис. грн.

– на програму розвитку футболу (оплата послуг з харчування на період проведення змагань)  – 10,0 тис. грн.

– на оплату послуг з проведення біохімічного аналізу води у закладах освіти – 10,0 тис. грн.

 

Відділ культури райдержадміністрації – 52,0 тис.грн.:

 

– на програму розвитку культури – 40,0 тис. грн. (Лемківська ватра)

– на відшкодування спожитої електроенергії Порошківській сільській раді за музичну школу і бібліотеку – 12,0 тис. грн.

 

Райдержадміністрація – 115,0 тис.грн.

 

– на дрібний поточний ремонт автомобільної дороги районного значення С 070803  Турички-Липовець км 0+000-7+200 – 105,0 тис. грн.

–  на Районну Програму забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2025 роки – 10,0 тис. грн. (придбання ліцензії до програми Діти та принтера)

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації – 20,0 тис.грн.

–  на проведення поточного ремонту приміщень управління – 20,0 тис. грн. (Програма забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення у Перечинському районі на 2016-2020 роки)

 

Фінансове управління райдержадміністрації – 195,0 тис.грн.:

 

– Програма забезпечення реалізації державної бюджетної політики  з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки – 10,0 тис.грн. (нарахування на допомогу по вагітності і пологах бухгалтера – 5,0 тис. грн., оплата за електроенергію – 5,0 тис. грн.

– Т. Пасіцька сільська рада: на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям – 50,0 тис. грн.

– Т. Полянська сільська рада: на заробітну плату працівникам дошкільного закладу – 40,0 тис. грн.

–  Вільшинківська сільська рада: на нарахування на допомогу по вагітності і пологах бухгалтеру та заробітна плата  – 15,0 тис. грн.

– Т. Бистрянська сільська рада на  капітальний ремонт  вул.  Духновича (від буд. 93 до буд. 141) в с.Тур’я Бистра, Перечинського району – 50,0 тис. грн.

– Порошківська сільська рада:на заробітну плату працівникам дошкільного закладу освіти – 30,0 тис. грн.

 

Розподіл коштів за рахунок надходжень до бюджету розвитку – 172,2 тис.грн.:

 

– капітальний ремонт будівлі поліклінічного корпусу Перечинської ЦРЛ (заміна вікон і дверей) – 16,7 тис. грн. (відділ охорони здоров‘я);

– капітальний ремонт будівлі стоматологічного відділення Перечинської ЦРЛ – 55,5 тис. грн. (відділ охорони здоров‘я );

– капітальний ремонт покрівлі Вільшинківської ЗОШ І-ІІ ступенів – НВК – 100,0 тис. грн. (відділ освіти, молоді та спорту).

 

Спрямування нерозподіленого залишку медичної субвенції в сумі 269,8 тис.грн.:

 

– виготовлення ліцензій – 50,0 тис. грн. (реформування вторинного рівня медицини);

– оплата послуг експертної оцінки майна – 219,8 тис. грн.

 

Спрямування залишку коштів спеціального фонду (бюджету розвитку) – 19,3 тис.грн.

 

– капітальний ремонт будівлі поліклінічного корпусу Перечинської ЦРЛ (заміна вікон і дверей) – 19,3  тис. грн. (відділ охорони здоров‘я)

 

Петрішко М.М.

Інформація закінчена.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За 22 депутати. 1 – не голосував.

У кого будуть   запитання до Світлани Андріївни?

 

ВИСТУПИЛИ: Поприк В.І., депутат районної ради.       

У проекті рішення по охороні здоров»я  включені кошти з бюджету розвитку в сумі 55.5 тис.грн. на капітальний ремонт стоматологічного відділення Перечинської центральної районної лікарні. Дану суму  необхідно перекласти на поточний ремонт стоматологічного віділення ЦРЛ.

З бюджету розвитку суму 55.5 тис.грн. замінити на придбання котла для П.Гутянської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Пропонується:

–  зняти з Програми  розвитку футболу в Перечинському районі на 2015-2020 роки  10.0 тис.грн. і додати відділу охорони здоров’я районної державної адміністраії 10.0 тис.грн. на поточний ремонт Дубриницької амбулаторії – одержувач коштів  ПРЦПМСД;

– зменшити Т.Полянській сільській раді з дотації на заробітну плату працівникам ДНЗ 10.0 тис.грн. та з дотації  Порошківській сільській раді  . на зарплату працівникам ДНЗ в сумі 10.0 тис.грн. і додати управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації в сумі 20.0 тис.грн. на  фінансування Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення у Перечинському районі на 2016-2020 роки» для проведення поточного ремонту приміщення.

Петрішко М.М. Хто за озвучені пропозиції Поприка В.І., прошу голосувати.

За – 20. Проти – 0. Утримались – 2. Не голосував – 1.

Цапик В.Й., депутат районної ради.  Пропоную  внести до проекту рішення змінену  назву: з «Капітальний  ремонт котельні в Тур’я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів Перечинського району» на «Реконструкція котельні  в Тур»я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Центральна, 24а в с.Тур’ї Ремети Перечинського району Закарпатської області.

Петрішко М.М. Хто за пропозицію Цапика В.Й., прошу голосувати.

За – 22. Проти – 0. Утримались – 0. Не голосував – 1.

Гапак С.А., в.о.начальника фінансового управління районної державної адміністрації.

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 07.08.2019 року № 417 «Про перерозподіл обсягів субвенції», а саме: по головному розпоряднику – Перечинська  райдержадміністрація – перерозподілити кошти отриманої субвенці з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, тобто: зменшити видатки споживання на суму 200.0 тис.грн., збільшити капітальні видатки на суму 200.0 тис.грн.

Петрішко М..

Є пропозиція рішення прийняти в цілому, з внесеними пропозиціями.  Прошу голосувати

За – 23.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 592 прийняти.

СЛУХАЛИ: Петрішко М.М.

Шановні депутати!

Відповідно до  статті 11 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання невідкладні питання можуть вноситися в порядок денний під час пленарного засідання за рішенням ради.

  1. Про звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо проведення ремонту автомобільної дороги державного значення Перечин-Свалява.

ВИСТУПИВ: Ласкін М.І., депутат районної ради.

Пропоную прийняти звернення  стосовно необхідності вирішення  питання ремонту автомобільної дороги державного значення Т 07-12 Перечин-Свалява на ділянці дороги за селом Свалявка до межі із Свалявським районом. Особливо на цій ділянці дорога в незадовільному стані в межах перевалу, що викликає невдоволення жителів  Перечинського та Свалявського районів, туристів, які проїзджають через перевал та може призвести до припинення сполучення між Перечинським і Свалявським районами в осінньо-зимовий період або спричинити аварійні ситуації та направити дане звернення до Служби автомобільних доріг в Закарпатській області для вирішення питання.

Петрішко М.М. Хто за прийняття даного звернення, прощу голосувати.

За – 23.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 593 прийняти.

Петрішко М.М.

Шановні депутати!

Питання  порядку денного засідання   тридцять п’ятої сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть зауваження щодо ведення сесії?

Засідання тридцять п’ятої сесії районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну участь у роботі сесії.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 В.п.голови ради                                                              М.М.Петрішко

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту