П Р О Т О К О Л спільного засідання постійних комісій районної ради
07.12.2018
Про районну Програму підтримки дітей учасників антитерористичної операції; дітей осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; дітей із сімей,внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та районів, де здійснюються заходи щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів,у закладах освіти Перечинського району на 2019 – 2022 роки
10.12.2018
Показати всі

Протокол № 30 засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради VІІ скликання

Протокол № 30

  засідання   позачергової двадцять девятої  сесії

районної ради VІІ скликання

                                                                               

05   грудня  2018 року

Ласкін М.І.

Шановні  депутати,  запрошені!

Із 34 депутатів районної ради УІІ скликання на сьогоднішньому  засіданні сесії районної ради присутні 22 депутати, відсутні – 12.

Таким чином, відповідно до  пункту 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесія ради є повноважною.

На сесію  районної ради запрошено:   в.о. голови районної державної адміністрації, керівників правоохоронних органів  та начальників окремих управлінь райдержадміністрації. Більшість запрошених присутні.

Шановні депутати!

Відповідно до статті  18 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання засідання ради буде записуватись на електронний носій інформації, а саме диктофон.

Дозвольте    засідання       позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради VІІ скликання вважати відкритим.

(Звучить Державний Гімн України)

Ласкін М.І.

Шановні депутати, запрошені!

Приступаємо до роботи сесії.

Пропоную ведення протоколу засідання сесії доручити працівникам виконавчого апарату районної ради.

Прошу лічильну комісію приступити до виконання своїх обов’язків.

30 листопада 2018 року     до районної ради надійшов лист  районної державної адміністрації за № 416/01-31 про скликання позачергової сесії районної ради з порядком денним:

  1.   Про районну Програму підтримки дітей учасників антитерористичної операції; дітей осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; дітей із сімей,внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та районів, де здійснюються заходи щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у закладах освіти Перечинського району на 2019 – 2022 роки.
  2. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної  ради  Закарпатської  області

(у новій редакції).

 

  1.   Про внесення змін до  рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року, 18.10.2018 року).

3-5 грудня             провели свої засідання постійні   комісії районної ради, на яких розглядалися питання порядку денного  засідання  позачергової   двадцять дев’ятої  сесії районної ради VІІ скликання.

Нам необхідно затвердити порядок денний та порядок   роботи    засідання   позачергової  двадцять дев’ятої   сесії районної ради.  До порядку денного включено     три  питання, сесію пропоную завершити до    10 год. 35 хв.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

Пропоную прийняти порядок денний  за основу.

За  – 22 депутати.

Які ще будуть пропозиції щодо порядку денного       позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради.

 

ВИСТУПИВ: Поприк В.І., депутат районної ради.

Пропоную включити до порядку денного питання під № 4 « Про внесення змін до рішення районної  ради від 14.06.2018 №452 «Про затвердження середньозаготівельних цін на другорядні лісові матеріали у 2018  році».

           За дану пропозицію голосували: За – 22 депутати.

 

Ласкін М.І.

Пропоную прийняти порядок денний  в цілому, з внесеною пропозицією.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Порядок денний двадцять дев’ятої сесії районної ради, з внесеною пропозицією прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

         Пропоную прийняти  порядок  роботи   засідання   позачергової  двадцять дев’ятої  сесії  районної ради за основу. Прошу голосувати.

За – 22 депутати.

Оскільки до порядку денного включено ще одне питання, пропоную додати 5 хвилин до порядку роботи.

        Пропонується  порядок роботи   засідання    позачергової   двадцять дев’ятої  сесії районної ради прийняти   в цілому.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Порядок роботи засідання позачергової двадцять дев’ятої сесії районної ради прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

1.Про районну Програму підтримки дітей учасників антитерористичної операції; дітей осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; дітей із сімей,внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та районів, де здійснюються заходи щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у закладах освіти Перечинського району на 2019 – 2022 роки.

ВИСТУПИВ: Цапик Владислав Йосипович, начальник відділу освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації.

У зв’язку з проведенням заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях та в умовах соціально-політичної нестабільності з кожним днем збільшується кількість дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Станом на 1 вересня 2018 року в закладах загальної середньої освіти Перечинського району навчається 27 дітей учасників АТО та 3-є дітей дошкільного віку є вихованцями закладів дошкільної освіти. На території району проживає 3 дітей з сімей, внутрішньо переміщених з тимчасово окупованої території України.

Виникає необхідність допомоги цим категоріям дітей через затвердження Програми підтримки дітей учасників антитерористичної операції; дітей осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів; дітей із сімей, внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції та районів, де здійснюються заходи щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у закладах освіти Перечинського району на 2019 – 2022 роки.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Владислава Йосиповича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 495 прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

  1. Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр » Перечинської  районної  ради  Закарпатської  області

(у новій редакції).

 

ВИСТУПИВ: Цапик Владислав Йосипович, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Проект Статуту розроблено з метою приведення його положень у відповідність до чинного законодавства, створення ефективної системи організації освітніх послуг  дітям   з особливими  освітніми потребами віком від 2 до18 років на здобуття дошкільної  та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Прийняття рішення сприятиме приведенню Статуту комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області у відповідність до чинного законодавства.

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Владислава Йосиповича?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 21 депутат. Не голосував – 1.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 21 депутат. Не голосував – 1.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 496 прийняти.

 

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

 

  1. Про внесення змін до  рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року, 18.10.2018 року).

ВИСТУПИЛА: Керецман Любов Василівна, начальник фінансового управління  районної державної адміністрації.

У проект рішення включено зміни до обсягу доходів районного бюджету на 2018 рік на суму 3378221 грн. за рахунок  трансфертів з інших бюджетів ( загальний фонд – 3578221 грн., спеціальний фонд –  – 200000 грн.).

Зміни до розподілу видатків районного бюджету на 2018 рік за рахунок міжбюджетних трансфертів включають:

– зменшення видатків:

по райдержадміністрації на суму 200000 грн. (спеціальний фонд) за рахунок субвенція з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок відповідної субвенції з державного (по об‘єкту  „Поточний середній ремонт автомобільної дороги С 070805 Дубриничі – Пастілки застава км 0+000-2+000”);

по відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на суму 400000 грн. (загальний фонд) за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання держаної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету;

– збільшення видатків:

по відділу охорони здоров‘я на суму 2596600 грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я,  в тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівникам лікарні – 2413200 грн., на забезпечення лікування хворих на цукровий діабет (відшкодування вартості препаратів інсуліну)- 183400 грн.

В проект рішення також включено перерозподіл видатків за головними розпорядниками коштів районного бюджету, а саме:

зменшено бюджетні призначення по відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на суму 35000 грн. (електроенергія по ЗОШ);

зменшено обсяг резервного фонду на суму 15000 грн.(головний розпорядник – фінансове управління);

зменшено обсяг іншої субвенції, переданої Вільшинківській сільській раді на співфінансування до проектів-переможців конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад: “Створення сучасного інформаційного центру в селі Вільшинки Перечинського району Закарпатської області” в сумі 20500 грн.;

збільшено обсяг іншої дотації на суму 10500 грн. для Вільшинківської сільської ради ( на придбання паливних дров для сільського клубу);

збільшено видатки на утримання автомобільних доріг на суму 10000 грн. (головний розпорядник – райдержадміністрація);

збільшено видатки на суму 50000 грн., як кошти передані до спеціального фонду (субвенція з місцевого бюджету на співфінансування інвестиційних проектів) для Порошківської сільської ради на співфінансування по об‘єкту «Капітальний ремонт дороги по вул. Л.Українки с. Порошково Перечинського району» (головний розпорядник – фінансове управління).

Також перерозподілено бюджетні призначення в межах одного розпорядника коштів районного бюджету.

 

Ласкін М.І.

Інформація закінчена.

У кого будуть запитання до  Любов Василівни?

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 497 прийняти.

СЛУХАЛИ: Ласкіна М.І.

  1. Про внесення зміни до рішення районної ради від 14.06.2018 року № 452  «Про затвердження середньозаготівельних  цін на другорядні лісові матеріали у 2018  році».

 

         Доповідав: Поприк В .І., депутат районної ради.

         Пропонується внести зміни до рішення, виклавши пункт 1 у новій редакції.

Ласкін М.І.

З даного питання нам необхідно прийняти рішення.

Пропонується прийняти його за основу, прошу голосувати.

За – 22 депутати.

У кого будуть зміни, доповнення?           

 

Є пропозиція рішення прийняти в цілому.  Прошу голосувати.

За – 22 депутати.

ВИРІШИЛИ: Рішення № 498 прийняти.

 

 Шановні депутати!

Питання  порядку денного засідання позачергової  двадцять дев’ятої  сесії районної ради  розглянуто і прийнято відповідні рішення.

У кого будуть зауваження щодо ведення сесії?

Засідання  позачергової  двадцять дев’ятої    сесії районної ради оголошую закритим. Дякую всім за активну участь у роботі сесії.

 

(Звучить Державний Гімн України)

 

Голова ради                                                                                М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту