ПРОТОКОЛ 23 червня 2017 року
10.07.2017
Голова районної ради відвідав резервістів підрозділу територіальної оборони від Перечинського району
10.07.2017
Показати всі

ПРОТОКОЛ 13 червня 2017 року

Протокол

  засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

 

13 червня 2017  року 12.00

 м.Перечин

 

Присутні :  

Члени комісії: Семен  М.М., Олефір В.І., Баєва О.М.,  Кравець В.В.,  Поприк В.І.

Відсутні:  Крупчинський Б.Ю.,  Лабич М.І., Белей Г.С., Чомоляк М.Ю.,

В засіданні комісії взяли участь: голова районної ради Ласкін М.І., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Цвік Й.І., начальник фінансового управління райдержадміністрації Керецман Л.В.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Головуючий секретар комісії Поприк В.І.

СЛУХАЛИ: 1. Про розгляд  листа фінансового управління від Перечинської РДА від 12.06.2017 року № 02-14 /270 щодо збільшення обсягу доходів районного бюджету на 2017 рік згідно додатку 1, щодо  розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за головними розпорядниками коштів районного бюджету згідно додатку 2 та розподілу додаткового обсягу іншої субвенції на 2017 рік за головними розпорядниками коштів районного бюджету згідно додатку 3.

Інформувала Керецман Л.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації, яка повідомила, що пропонується висновок щодо змін до обсягу доходів рай районного бюджету на 2017 рік по загальному фонду в сумі 2717966 грн. та спеціальному фонду в сумі 43000 грн. (охарактеризувала додаток  1); щодо змін до районного бюджету за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за головними розпорядниками коштів районного бюджету в т.ч. Вільшинківській сільській  раді – на капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Турички-Вільшинки, км 0+000-км 0+650, в межах Вільшинківської сільської ради Перечинського району в сумі 1440193 грн., Вільшинківській сільській  раді – на капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги Турички-Вільшинки, км 0+650-км 1+186, в межах Вільшинківської сільської ради Перечинського району в сумі 1277773 грн.,  (охарактеризувала додаток  2); щодо змін до районного бюджету за рахунок іншої  субвенції із Перечинського міського бюджету на утримання  та навчально-тренувальну роботу комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл в т.ч. відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – на капітальний ремонт спортивного залу дитячо-юнацької спортивної школи, вул..Ужгородська, 110, м.Перечин в сумі 43000 грн. (охарактеризувала додаток  3) .

Головуючий Поприк В.І. вніс пропозицію – висновок з додатками 1,2,3 затвердити.

ВИРІШИЛИ: Висновок  щодо збільшення обсягу доходів районного бюджету на 2017 рік згідно додатку 1; щодо  розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за головними розпорядниками коштів районного бюджету згідно додатку 2; та розподілу додаткового обсягу іншої субвенції за головними розпорядниками коштів районного бюджету на 2017 рік згідно додатку 3 затвердити.

Голосували: «ЗА»-5 чол.(одноголосно).

Головуючий Поприк В.І.- питання, яке виносилось на порядок денний засідання комісії вичерпано. Засідання комісії оголошується закритим.

 

 

Секретар комісії                                                                         Поприк В.І.

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту