Програма підтримки ініціатив місцевих громад   « Єврорегіон Карпати –Україна » в дії

Засідала комісія районної ради
04.02.2020
Про повторний конкурс!
06.02.2020

Новоселицька сільська рада взяла участь в Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад, що реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування « Єврорегіон Карпати –Україна » і виграла грант в сумі 250,000 грн для реалізації власного проекту « Збереження нематеріальної спадщини лемківського села ».

Внаслідок реалізації даного проекту  маємо чудові позитивні результати, а саме: повністю нова покрівля клубу, продовжуються внутрішні роботи . Реконструкція будівлі дасть  змогу  стати клубу справжнім  культурним осередком місцевих жителів та творчій реалізації підростаючого покоління, яке у нас дуже талановите . Очікується  збільшення творчих  колективів, а саме: танцювальних, фольклорних. Очікується і збільшення відвідування нашого клубу туристами, які в захопленні від  наших традицій.