Розпорядження від 20.03.20 № 14/01-05 “Про скликання позачергової сесії районної ради УІІ скликання”
20.03.2020
Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області  про стан        боротьби із злочинністю, охорони       громадського порядку та результати   діяльності на території  району за 2019 рік
23.03.2020

Про звіт голови районної  державної адміністрації  про здійснення повноважень, делегованих   їй  районною радою

Сорокова сесія  УІІ скликання

17.03.2020                               м.Перечин                                            № 651

Про звіт голови районної  державної

адміністрації  про здійснення повноважень,

делегованих   їй  районною радою

Відповідно до  статей 43, 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення другої сесії районної ради УІІ скликання від 24.12.2015 № 45 „Про делегування повноважень районної ради УІІ скликання районній державній адміністрації”. заслухавши та обговоривши звіт голови районної державної адміністрації Денисенка І.М. «Про здійснення повноважень, делегованих їй районною радою», районна рада вирішила:

1. Звіт голови районної державної адміністрації Денисенка І.М. “Про здійснення повноважень, делегованих їй районною радою”, взяти до відома (додається).
  2. Районній державній адміністрації (Денисенко І.М.) і надалі здійснювати заходи щодо виконання делегованих повноважень.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Денисенка І.М. та постійні комісії районної ради.

Голова ради                                                                              М.І. Ласкін