Про звіт головного лікаря комунального закладу «Перечинський районний Центр ПМСД» про діяльність закладу за 9 місяців 2017 року

Шановні працівники сільського господарства!
17.11.2017
Про звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» про фінансово- господарську діяльність підприємства за 9 місяців 2017 рік
17.11.2017

Двадцята сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2017 року №                                                                 проект

м.Перечин

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши звіт головного лікаря КЗ «Перечинський районний Центр ПМСД»   Малишко Ю. Ю., беручи до уваги, що протягом звітного періоду робота Центру ПМСД була спрямована на забезпечення стабільної роботи АЗПСМ району, зміцнення матеріально – технічної бази, покращення якості обслуговування населення, забезпечення доступу до медичних послуг, поліпшення стану здоров’я та продовження  тривалості життя населення району, районна рада вирішила:

1. Звіт головного лікаря комунального закладу  «Перечинський районний Центр ПМСД» про діяльність закладу за 9 місяців 2017 року  Малишко Ю.Ю. взяти до відома (додається).
  2. Роботу КЗ «Перечинський районний Центр ПМСД» визнати ________.
  3. Завідуючій сектором охорони здоров’я районної державної адміністрації Гавриляк І.С.:
    • Забезпечити приоритетне фінансування Центру , не менше 35% бюджету галузі охорони здоровя району.

3.2 Щоквартально забезпечувати моніторинг за рейтинговими показниками здоров’я населення, діяльності та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров’я первинної ланки.

1. Головному лікарю комунального закладу «Перечинський районний Центр ПМСД» Малишко Ю.Ю. :

4.1 Забезпечити реформування закладів первинної медико-санітарної допомоги у відповідності до чинного законодавства.

4.2 Забезпечити  раціональне використанням бюджетних коштів у закладі.

4.3 Забезпечити дотримання стандартів лікувально-діагностичного процесу

5.Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І.та постійну комісію з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                         М.І.Ласкін