Про звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» про фінансово- господарську діяльність підприємства за 9 місяців 2017 року

Про звіт голови районної ради
18.12.2017
Про звіт головного лікаря комунального закладу «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» про діяльність закладу за 9 місяців 2017 року
18.12.2017

Двадцять перша   сесія  УІІ скликання

14.12.2017                              м.Перечин                                    №     348

Про звіт  директора Перечинського

комунального спеціалізованого підприємства-

видавництво «ТУРпрес» про фінансово-

господарську діяльність  підприємства за

9 місяців 2017 року

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звіт директора Перечинського  комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. про фінансово-господарську діяльність  підприємства за 9 місяців 2017 року, районна рада вирішила:

1. Звіт директора Перечинського  комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. про фінансово-господарську діяльність  підприємства за 9 місяців 2017 року, взяти до відома (додається).
         2. Роботу директора Перечинського комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. за 9 місяців 2017 року  визнати задовільною.
  1. Рекомендувати директору Перечинського комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанському А.А. розробити конкретні заходи щодо  покращення фінансового та матеріального стану  підприємства та спрямувати  зусилля  на їх виконання  .
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної  реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                           М.І.Ласкін

Звіт

директора КСП підприємства-ТУРпрес

про фінансовий стан за 9 місяців 2017 року

За 9 місяців 2016 року видавництвом ТУРпрес вироблено і реалізовано продукції на суму 130.1  тисяч гривень. У зв’язку з важким матеріальним та фінансовим станом на підприємстві працює 2 працівники, заробітна плата яких складає 50 відсотків від основного окладу. Фонд оплати праці за 9 місяців цього року склав 46.4 тисячі гривень. Сплачено податків за цей період в сумі 11.1 тисяч гривень., єдиного соцвнеску – 11.8 тис.грн.

Прострочена дебіторська заборгованість склала 7.4 тисяч гривень, це редакція газети «Карпатська зірка». Прострочена кредиторська заборгованість в сумі 17.0 тисяч гривень за одержані матеріали. Одержано прибутку 0.3 тисяч гривень. Заборгованості по виплаті заробітної плати та сплаті податків немає.

У  зв’язку з важким  фінансовим станом на підприємстві не проводився ремонт складських приміщень, тому вони опинилися у аварійному стані. Також давно не проводився ремонт основного корпуса. На підприємстві устаріле обладнання, якому також потрібний капітальний ремонт і на якому неможливо друкувати якісну продукцію.