Про звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» про фінансово- господарську діяльність підприємства за 9 місяців 2017 рік

Про звіт головного лікаря комунального закладу «Перечинський районний Центр ПМСД» про діяльність закладу за 9 місяців 2017 року
Пам’ятний захід до дня гідності та свободи

20 сесія  УІ І скликання

від ___________ 2017 р. № ____                                                   Проект

м. Перечин

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звіт директора Перечинського  комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. про фінансово-господарську діяльність  підприємства за 2017 рік, районна рада вирішила:
         1. Звіт директора Перечинського  комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. про фінансово-господарську діяльність  підприємства за 2017 рік, взяти до відома (додається).
         2. Роботу директора Перечинського комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. за 2017 рік  визнати_________.
  1. Рекомендувати директору Перечинського комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанському А.А. розробити конкретні заходи щодо  покращення фінансового та матеріального стану  підприємства та спрямувати  зусилля  на їх виконання  .
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної  реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.).

Голова ради                                                               М.І.Ласкін