Про звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2017рік

Дорогі матері!
Засідала бюджетна комісія

Закарпатської області

__________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2018 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про звіт директора Перечинського

комунального спеціалізованого

підприємства-видавництва “ТУРпрес”

про фінансово-господарську діяльність

підприємства за 2017рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Лопушанського Антона Антоновича про  фінансово-господарську діяльність підприємства  за 2017 рік та на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

1. Звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради Лопушанського А.А.. про роботу за 2017 рік взяти до відома (додається).
         2. Роботу директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради Лопушанського Антона Антоновича за 2017 рік визнати _______________.
  1. Продовжити з Лопушанським Антоном Антоновичем термін дії контракту до 31.12.2019 року включно.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до контракту з директором Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” від 01.01.2016 року, укладеного між Перечинського районною радою та Лопушанським А.А. шляхом укладення додаткової угоди з урахуванням прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткової угоди до контракту з директором Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” від 01.01.2016 року.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,           контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін