Про звіт директора Перечинськогокомунального спеціалізованогопідприємства-видавництва “ТУРпрес”про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2018 рік

Про роботу  Перечинського районногоцентру  соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  та  служби у справах  дітей  районноїдержавної адміністрації  по поліпшенню  соціального  захисту  дітей  та запобігання дитячій  бездоглядності  на території району
20.03.2019
Про  звіт директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області за 2018 рік
20.03.2019

Тридцять друга    сесія  УІІ скликання

14.03.2019                            м.Перечин                                    №    537

Про звіт директора Перечинського

комунального спеціалізованого

підприємства-видавництва “ТУРпрес”

про фінансово-господарську діяльність

підприємства за 2018 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Лопушанського Антона Антоновича про  фінансово-господарську діяльність підприємства  за 2018 рік та на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

1. Звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради Лопушанського А.А.. про роботу за 2018 рік взяти до відома (додається).
          2.Голові районної ради утворити робочу групу з вивчення питання щодо подальшої роботи Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва «ТУРпрес» Перечинської районної ради та комунального підприємства «Архітектура».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,                                                                                    контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін