Про звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2018 рік

Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення повноважень, делегованих їй районною радою
13.02.2019
А пам’ять жива…
14.02.2019

Закарпатської області

__________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про звіт директора Перечинського

комунального спеціалізованого

підприємства-видавництва “ТУРпрес”

про фінансово-господарську діяльність

підприємства за 2018 рік

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Лопушанського Антона Антоновича про  фінансово-господарську діяльність підприємства  за 2018 рік та на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

1. Звіт директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради Лопушанського А.А.. про роботу за 2018 рік взяти до відома (додається).
         2. Роботу директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради Лопушанського Антона Антоновича за 2018 рік визнати _______________.
  1. _______________________________________________________

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,                                                                                    контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін