Про звіт директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області про діяльність за 2019 рік

Про  роботу Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2018 рік
17.12.2019
Про хід виконання  Програми “Турбота”  щодо посилення соціального захисту  громадян на 2017-2020 роки (із змінами від  10.10.2017 року, від 20.12.2018 року)
17.12.2019

Тридцять сьома сесія  УІІ скликання

12.12.2019                           м.Перечин                                    №    617

Про звіт директора комунальної

установи «Інклюзивно-ресурсний

центр» Перечинської районної ради

Закарпатської області про діяльність

за 2019 рік

Відповідно до статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши  звіт директора комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської  районної ради Закарпатської області  Головей  Іванни Романівни  про роботу за 2019 рік, районна рада вирішила:

1. Звіт директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області про діяльність  за 2019 рік Головей  Іванни Романівни, взяти до відома (додається).
  2. Комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області (Головей І.Р.) постійно працювати над:

–  удосконаленням якості виконання робіт  і наданням послуг дітям з особливими освітніми потребами району  відповідно до  статутних завдань;

–  підвищенням рівня виконавської дисципліни.

1.   Контроль за виконанням  цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова  ради                                                                           М.І. Ласкін