Про  звіт директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області за 2019 рік.

30.01.2020
Про скликання  позачергової тридцять восьмої сесії районної ради УІІ  скликання
30.01.2020

Закарпатської області

Тридцять восьма  сесія УІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я                                  проект

від                          року                 м.Перечин

Про  звіт директора   комунального

некомерційного підприємства «Перечинський

районний Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської  районної ради

Закарпатської області за 2019 рік.

Відповідно до статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію звіт директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області  за 2019 рік  Малишка Ю. Ю., районна рада вирішила

ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора Центру ПМСД Малишко Ю.Ю. прийняти до уваги.
  2. Роботу комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області»  визнати задовільною.
  3. Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації        ( Гапак С.А.) забезпечити фінансування  районної  Програми «Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік».

Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області»  Малишко Ю.Ю. з

4.1.забезпечити управління медичним обслуговуванням населення щодо надання первинної медико-санітарної допомоги у відповідності до чинного законодавства.

4.2.Забезпечити  раціональне використанням бюджетних коштів у відповідності до фінансового плану.

4.3.Забезпечити дотримання стандартів лікувально-діагностичного процесу.

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації, (Шеян Ю.Ю.) ; з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики  (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                    М. ЛАСКІН