Про  звіт директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області за 2019 рік

Про роботу  Перечинського районного центру  соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді  та  служби у справах  дітей  районної державної адміністрації  по поліпшенню  соціального  захисту  дітей  та запобігання дитячій  бездоглядності  на території району
23.03.2020
Про хід виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Перечинського району  на 2019-2020 роки
23.03.2020

Сорокова сесія  УІІ скликання

17.03.2020                               м.Перечин                                            № 654

Про  звіт директора   комунального

некомерційного підприємства «Перечинський

районний Центр первинної медико-санітарної

допомоги» Перечинської  районної ради

Закарпатської області за 2019 рік.

Відповідно до статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши  звіт директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області  за 2019 рік  Малишка Ю. Ю., районна рада вирішила:

1.Звіт  директора   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області  за 2019 рік Малишка Ю.Ю. взяти до відома.

2.Роботу   комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області»  визнати  задовільною.

3.Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області  за 2019 рікщо додається.

4.Директору комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської  районної ради Закарпатської області»  Малишко Ю.Ю. :

4.1.Забезпечити управління медичним обслуговуванням населення щодо надання первинної медико-санітарної допомоги у відповідності до чинного законодавства.

4.2.Забезпечити  раціональне використанням бюджетних коштів у відповідності до фінансового плану.

4.3.Забезпечити дотримання стандартів лікувально-діагностичного процесу.

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації, (Шеян Ю.Ю.) ; з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики  (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                    М.І.Ласкін