Про звернення до Верховної ради України щодо мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення

Шановні судді та працівники суду району!
ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

_______________  сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ проект

______                                  м.Перечин                                       №

Про звернення до Верховної ради України

щодо мораторію на продаж землі

сільськогосподарського призначення

Відповідно до статей  43, 49 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні та Закону України  « Про статус депутатів місцевих рад» , з метою недопущення  скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення   протягом десять років, не допущення створення механізмів, що дозволять торгувати землею сільськогосподарського призначення, районна рада вирішила:

1. Звернутися до Верховної Ради України з проханням вжити всіх необхідних заходів для недопущення скасування мораторію впродовж 10 років на продаж землі сільськогосподарського призначення, розробити практичні механізми стимулювання і розвитку фермерського господарства, малого і середнього бізнесу в аграрній сфері. (текст Звернення додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради.

Голова ради                                                                М.І.Ласкін