Про Звернення депутатів Перечинської районної ради до Перечинської міської ради щодо передбачення коштів з міського бюджету на фінансування видатків Перечинської дитячої музичної школи

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 10.10.2017 року №333 «Про передачу бюджетних установ та майна цих установ із спільної власності територіальних громад сіл, міста району у власність Перечинської міської об’єднаної територіальної громади»
27.12.2017
Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр » Перечинської районної ради Закарпатської області
27.12.2017

Двадцять друга   сесія  УІІ скликання

21.12.2017                              м.Перечин                                    №      378

Про Звернення депутатів Перечинської

районної ради до Перечинської міської ради

щодо передбачення коштів з міського бюджету

на фінансування видатків Перечинської дитячої

музичної школи

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», розглянувши колективне звернення батьків учнів Перечинської дитячої музичної школи від 20.12.2017 року № Ко-206/07-06  щодо передбачення фінансування школи  при прийнятті районного бюджету на 2018 рік, районна рада вирішила:

1.Підтримати Звернення депутатів Перечинської районної ради до Перечинської міської ради щодо передбачення коштів з міського бюджету на фінансування видатків Перечинської дитячої музичної школи.

1. Звернутися до Перечинської міської ради щодо передбачення коштів з міського бюджету на фінансування видатків Перечинської дитячої музичної школи з 01.03.2018 року (текст Звернення депутатів Перечинської районної ради додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.): з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова ради                                                                                     М.І. Ласкін

Перечинській міській раді

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Перечинської районної ради до Перечинської міської ради

Ми, депутати Перечинської районної ради, звертаємося до Перечинської міської ради щодо передбачення  коштів  з міського бюджету на фінансування видатків  Перечинської дитячої  музичної школи у зв’язку з  тим,що значна частина надходжень ПДФО, відповідно до Закону України  «Про Державний бюджет на 2018 рік» та  розмежування  видатків між бюджетами,  переходить до бюджету Перечинської міської ради,  то виникла проблема розподілу бюджетних коштів між районом та громадою. У результаті кошти в районному бюджеті на утримання Перечинської дитячої музичної школи відсутні. Районним  бюджетом  на  2018 рік передбачені кошти на утримання даної установи на січень-лютий 2018 року.

Просимо  передбачити фінансування на видатки Перечинської дитячої музичної школи для подальшого її функціонування.

Звернення прийнято на 22 сесії районної ради УІІ скликання

Депутати Перечинської районної ради УІІ скликання