Про звернення депутатів Перечинськоїрайонної ради УІІ скликання щодо передачі будівлів с.Тур’я Ремети, вул Радванка, 92 з комунальної власності Закарпатської обласної ради у комунальну власність Тур»я Реметівської сільської ради

Про затвердження передавального акту комунального підприємства“Редакція  Перечинської районної газети “Народне слово”
Протокол № 33 засідання тридцять другої сесії районної ради

Тридцять друга    сесія  УІІ скликання

14.03.2019                             м.Перечин                                    №     560

Про звернення депутатів Перечинської

районної ради УІІ скликання щодо передачі будівлі

в с.Туря Ремети, вул Радванка, 92 з комунальної власності

Закарпатської обласної ради у комунальну

власність Тур»я Реметівської сільської ради

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  заслухавши звернення депутатів Перечинської районної ради УІІ скликання щодо передачі будівлі в с.Тур’я Ремети, вул. Радванка, 92 з комунальної власності Закарпатської обласної ради у комунальну власність Тур»я Реметівської сільської ради,   районна рада вирішила:

1. Звернення депутатів Перечинської районної ради УІІ скликання щодо передачі із комунальної власності Закарпатської обласної ради   у комунальну власність Тур’я Реметівської сільської ради будівлі (колишнє приміщення аптеки) , що знаходиться за адресою: с.Тур’я Ремети, вул. Радванка,92  з метою подальшого   розміщення  Тур’я  Реметівської дитячої музичної школи,  взяти до відома (додається).
  1. Звернення депутатів Перечинської районної ради УІІ скликання щодо передачі будівлі в с.Тур’я Ремети, вул. Радванка, 92 направити до Закарпатської обласної раді для відповідного реагування.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,                                                                                    контролю за проведенням приватизації , інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                             М.І.Ласкін

Голові Закарпатської обласної ради

Рівісу М.М.

Звернення

Ми, депутати Перечинської районної ради УІІ скликання стурбовані тим, що у с.Тур’я Ремети Перечинського району діє дитяча музична школа, яка не має свого власного приміщення. Вихованці Тур’я Реметівської дитячої музичної школи є переможцями різноманітних конкурсів, нещодавно із концертом їздили в Донецьку область- в зону АТО. Учні та вчителі  музичної школи представляють район на різних культурних заходах у Словаччині, Польщі, Угорщині, тощо.

На сьогоднішній день учні музичної школи займаються у приміщенні  Тур’я Реметівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де гостро постала  проблема з нестачею приміщень.

Враховуючи вищенаведене, просимо передати із комунальної власності Закарпатської обласної ради   у комунальну власність Тур’я Реметівської сільської ради будівлю (колишнє приміщення аптеки), що знаходиться за адресою: с.Тур’я Ремети, вул. Радванка,92, з метою подальшого  розміщення  Тур’я  Реметівської дитячої музичної школи.

Дана   будівля має  зручне розташування, так як  знаходиться в центрі села  і це складає сприятливі умови  для дітей, що навчаються у цій музичній школі з інших навколишніх  сіл.

Просимо з порозумінням віднестись до даної проблеми і позитивно вирішити наше прохання.

Звернення прийнято  на

засіданні 32  районної ради