Про  звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо вирішення питання  створення в районі окремого підрозділу для надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам вдома

Шановні працівники культури та аматори  народного мистецтва району  !
08.11.2019
Про хід виконання Програми забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення в Перечинському районі на 2016-2020 роки (із змінами від 14.07.2016 року, від 15.09.2016 року, від 08.12.2016 року, від 20.04.2017 року, 31.08.2017 року, від 18.10.2018 року, від 27.06.2019 року )
13.11.2019

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

31.10.2019                          м.Перечин                                    № 614

Про  звернення депутатів Перечинської

районної ради Закарпатської області

щодо вирішення питання  створення

в районі окремого підрозділу для надання

невідкладної медичної допомоги пацієнтам

вдома

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   враховуючи пропозицію депутата районної ради Лабича М.І. щодо вирішення питання  створення в районі окремого підрозділу для надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам вдома,  районна рада вирішила:

( додається).

2.Направити звернення депутатів Перечинської  районної ради Закарпатської області     до Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради

1. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на   керуючого справами виконавчого апарату  районної ради Цвіка Й.І.

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін

Голові Закарпатської обласної державної

адміністрації

Бондаренко І.

Голові Закарпатської обласної ради

Рівісу М.

Депутатське  звернення

Ми, депутати Перечинської районної ради, просимо Вас вирішити питання відсутності в Перечинському районі підрозділу для надання невідкладної  медичної допомоги  громадянам  на дому. У зв’язку  з неузгодженістю директивних документів  щодо організації надання невідкладної допомоги медичними закладами Центру первинної медико-санітарної допомоги та станцією екстреної медичної допомоги, а також відсутністю в районі окремих підрозділів для надання невідкладної допомоги – часто мають місце непорозуміння між працівниками Центру ПМСД та станції ЕМД, що значною мірою впливає на своєчасність і якість медичної допомоги мешканцям нашого району.

Просимо, до  створення в районі окремого підрозділу для надання невідкладної  медичної допомоги пацієнтам вдома, ці  функції забезпечити підрозділами ЕМД.

Звернення прийнято на засіданні тридцять шостої сесії районної ради УІІ скликання

Депутати Перечинської районної

ради      Закарпатської області УІІ скликання