Про затвердження ліквідаційного балансу комунального підприємства ,,Архітектура” Перечинської районної ради
06.11.2019
Про  повторне звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо проведення ремонту автомобільної дороги державного значення  Перечин-Свалява
06.11.2019

Тридцять шоста сесія  УІІ скликання

31.10.2019                          м.Перечин                                    № 612

Про  звернення депутатів Перечинської

районної ради Закарпатської області

щодо сприяння у виділенні коштів для співфінансування

об»єктів на розвиток сільської медицини

та об»єктів соціальної сфери Перечинського району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   враховуючи пропозицію депутата районної ради Ласкіна М.І. щодо сприяння у виділенні коштів для співфінансування   об»єктів на розвиток сільської медицини та об»єктів соціальної сфери Перечинського району, районна рада вирішила:

1.Схвалити  звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо сприяння у виділенні коштів для співфінансування  об»єктів на розвиток сільської медицини та об»єктів соціальної сфери Перечинського району  ( додається).

2.Направити звернення депутатів Перечинської  районної ради Закарпатської області   депутату Верховної Ради України в/о № 70 Лабі М.М, до Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради

1. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на   виконавчий апарат Перечинської районної ради.

Голова ради                                                                 М.І.Ласкін

Депутату Верховної ради України  в/о № 70

Лабі  М.

Голові Закарпатської обласної ради

Рівісу М.

Г олові Закарпатської обласної державної адміністрації

І.Бондаренку

Депутатське звернення

Ми, депутати Перечинської районної ради Закарпатської області УІІ скликання, звертаємось до Вас стосовно необхідності вирішити питання та посприяти у виділенні коштів для співфінансування об»єктів на розвиток сільської медицини та об»єктів соціальної сфери Перечинського району. У 2019 році отримано кошти субвенції з державного бюджету на розвиток сільської медицини, а  саме: на будівництво 4 амбулаторій, де відповідно до чинного законодавства, необхідно забезпечити співфінансування з місцевих бюджетів у розмірі 10 відсотків, зокрема на:

амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Тур»я Бистра Перечинського району;

амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Тур»ї Ремети Перечинського району;

амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Тур»я Пасіка Перечинського району;

амбулаторію загальної практики сімейної медицини в с. Дубриничі Перечинського району;

капітальний ремонт будівлі  аптеки №71 для Тур’я-Реметівської дитячої музичної школи;

реконструкція дитячого садочка під будівлю Туричківської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів за адресою Турички,  вул. Центральна,32

Також, у районі розпочаті роботи з проведення капітального ремонту Вільшинківського НВК-ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ; реконструкцію будівлі клубу під соціально-культурний центр в с.Мокра, 60 Перечинського району, виготовлені проектно-кошторисні документації  на «Будівництво спортивного майданчика з встановленням штучного покриття в с. Тур»я Поляна та в с. Тур»я Пасіка.

Одночасно, в районі є необхідність   на проведення капітального ремонту будівлі клубу в с. Новоселиця, 87 Перечинського району, ремонту фасаду амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.  Порошково Перечинського району та терапії №2 Перечинської ЦРЛ, капітального ремонту будівлі Перечинської  районної лікарні ( заміна вікон та дверей) в м. Перечин.

Просимо звернути  увагу на те, що забезпечити виділення коштів з районного бюджету на фінансування зазначених об»єктів в повному обсязі є неможливим, у зв»язку з їх відсутністю. Просимо при формуванні обласного бюджету на 2020 рік передбачити кошти   для співфінансування  об»єктів на розвиток сільської медицини та об»єктів соціальної сфери Перечинського району (вищевказаних), а також посприяти у їх виділенні.

Звернення прийнято на засіданні тридцять шостої сесії районної ради УІІ скликання

Депутати Перечинської районної

ради      Закарпатської області УІІ скликання