Про  звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо проведення ремонту автомобільної дороги державного значення  Перечин-Свалява

Про внесення змін до Районної  програми  з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами від 29.11.2017 року, від 14.12.2017 року, від 14.06.2018 року, від 15.08.2018 року, від 20.12.2018 року, від 27.06.2019 року)
12.08.2019
Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 526 “Про районний бюджет на 2019 рік” із змінами від 14.03.2019 року,  від 27.06.2019 року)
12.08.2019

Тридцять пята  сесія  УІІ скликання

08.08.2019                            м.Перечин                                    №    593

Про  звернення депутатів Перечинської

районної ради Закарпатської області

щодо проведення ремонту автомобільної

дороги державного значення  Перечин-Свалява

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   враховуючи пропозицію депутата районної ради Ласкіна М.І. щодо проведення   ремонту    автомобільної дороги  державного значення   Перечин- Свалява,   районна рада вирішила:

1.Прийняти звернення депутатів Перечинської районної ради Закарпатської області щодо проведення ремонту автомобільної дороги державного значення Перечин-Свалява.

2.Направити звернення депутатів Перечинської  районної ради Закарпатської області  до   начальника  Служби автомобільних доріг у Закарпатській області  Поповича М.М.    ( додається).

3. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на   голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П.

В.п.голови ради                                                                 М.М.Петрішко

Начальнику Служби автомобільних

доріг в Закарпатській області

М. ПОПОВИЧУ

Депутатське звернення

Ми, депутати Перечинської районної ради УІІ скликання, звертаємось до Вас стосовно необхідності вирішити питання ремонту автомобільної дороги державного значення Т 07-12 Перечин-Свалява на ділянці дороги за селом Свалявка до межі із Свалявським районом. Особливо на цій ділянці дорога в незадовільному стані в межах перевалу, що викликає невдоволення жителів як Перечинського та Свалявського району, туристів, які проїзджають через перевал та може призвести до припинення сполучення між Перечинським і Свалявським районами в осінньо-зимовий період або спричинити аварійні ситуації.

Просимо якнайшвидше вирішити питання із ремонтом вищеназваної ділянки дороги.

Про прийняте рішення просимо інформувати у визначений законодавством термін.

Звернення прийнято на засіданні тридцять п’ятої  сесії

районної ради УІІ скликання

Депутати Перечинської районної ради      Закарпатської області УІІ скликання