04.07.2019
Про   надання в оренду квартирно-експлуатаційному відділу м.Мукачеве комунального майна
04.07.2019

Про   зміну назви Тур’я-Пасіцької сільської ради Перечинського району Закарпатської області

Тридцять четверта  сесія  УІІ скликання

27.06.2019                              м.Перечин                                    №    580

Про   зміну назви

Тур’я-Пасіцької сільської ради

Перечинського району

Закарпатської області

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве  самоврядування   в Україні”, Положення про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 12 березня 1981 року № 1654 – Х, враховуючи клопотання виконкому Тур’я-Пасіцької сільської ради Перечинського  району  Закарпатської  області  від  02.04.2019 року                       № 182/02-26, з метою усунення розбіжностей між офіційною назвою органу місцевого самоврядування, згідно Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та невідповідністю назви на офіційному порталі Верховної Ради України, враховуючи висновки засідань постійних комісій районної ради, районна  рада  вирішила:

1.Підтримати клопотання Тур’я-Пасіцької сільської ради Перечинського  району  Закарпатської   області  від 02.04.2019 року                      № 182/02-26 щодо   зміни  назви з Тур’є-Пасічанської сільської ради на Тур’я-Пасіцьку сільську раду Перечинського району Закарпатської області.

1. Звернутися до   Закарпатської  обласної ради про зміну назви з Тур’є-Пасічанської сільської ради на Тур’я-Пасіцьку сільську раду Перечинського району Закарпатської області.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної  ради  Ласкіна М.І.   та   постійну   комісію  районної   ради  з питань   дотримання  регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів законності, правопорядку    та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

Голова ради                                                                             М.І.Ласкін

Пояснююча записка