Про   завершення приватизації об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Будівельників, 5А

Про  вступ у засновники Перечинської районної  ради  Закарпатської області
04.07.2019
Про внесення змін до Районної  програми з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами  від 29.11.2017 року, від14.12.2017 року, від 14.06.2018 року, від15.08.2018 року, від 20.12.2018 року)
04.07.2019
Показати всі

Про   завершення приватизації об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Будівельників, 5А

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Тридцять четверта сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

27.06.2019                              м.Перечин                                    №     587

 

 

Про   завершення приватизації

об’єкта спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району – будівлі,

загальною площею 291,9 м.кв.,

що знаходиться за адресою:

Закарпатська обл., м.Перечин,

вул.Будівельників, 5А

 

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про приватизацію державного та комунального майна”, керуючись пунктом 74 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), враховуючи повну оплату покупцем за договором купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – об’єкта нерухомого майна способом продажу на аукціоні від 04.06.2019 року, посвідченого приватним нотаріусом Перечинського районного нотаріального округу Маріашем В.І., що підтверджується актом приймання-передачі від 26.06.2019 року  та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

  1.   Приватизацію об’єкта малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Будівельників, 5А, вважати завершеною.
  2. 2. Начальнику відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради забезпечити опублікування  даного рішення в електронній торговій системі та на веб-сайті районної ради протягом 10 робочих днів з дня його прийняття.
  3. Надати дозвіл Перечинській районній державній адміністрації Закарпатської області на зняття з балансу будівлі, що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Будівельників, 5А у зв’язку з її приватизацією шляхом продажу на електронному аукціоні.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради (Петрішко М.М.) та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.).

 

 

   Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту