Про   завершення приватизації об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Будівельників, 5А

Про  вступ у засновники Перечинської районної  ради  Закарпатської області
04.07.2019
Про внесення змін до Районної  програми з  ремонту та  утримання доріг в населених пунктах Перечинського району на 2016-2020 роки (із змінами  від 29.11.2017 року, від14.12.2017 року, від 14.06.2018 року, від15.08.2018 року, від 20.12.2018 року)
04.07.2019

Тридцять четверта сесія  УІІ скликання

27.06.2019                              м.Перечин                                    №     587

Про   завершення приватизації

об’єкта спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району – будівлі,

загальною площею 291,9 м.кв.,

що знаходиться за адресою:

Закарпатська обл., м.Перечин,

вул.Будівельників, 5А

Відповідно до статей 43 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про приватизацію державного та комунального майна”, керуючись пунктом 74 Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), враховуючи повну оплату покупцем за договором купівлі-продажу об’єкта малої приватизації – об’єкта нерухомого майна способом продажу на аукціоні від 04.06.2019 року, посвідченого приватним нотаріусом Перечинського районного нотаріального округу Маріашем В.І., що підтверджується актом приймання-передачі від 26.06.2019 року  та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

1.   Приватизацію об’єкта малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівлі, загальною площею 291,9 м.кв., що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Будівельників, 5А, вважати завершеною.
  2. 2. Начальнику відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради забезпечити опублікування  даного рішення в електронній торговій системі та на веб-сайті районної ради протягом 10 робочих днів з дня його прийняття.
  3. Надати дозвіл Перечинській районній державній адміністрації Закарпатської області на зняття з балансу будівлі, що знаходиться за адресою: Закарпатська обл., м.Перечин, вул.Будівельників, 5А у зв’язку з її приватизацією шляхом продажу на електронному аукціоні.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради (Петрішко М.М.) та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинського Б.Ю.).

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін