Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 2123285500:02:011:0001 розташованої за межами населеного пункту на території Тур’я Пасіцької сільської ради Перечинського району Закарпатської області

Урочисте зібрання з нагоди Дня охорони праці
25.04.2018
Про хід виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень органами виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики та впровадження реформ на 2016-2019 роки ( із змінами від 31.03.2016 року, 16.09. 2016 року, 08.12.2016 року) за 2017
02.05.2018

Закарпатської області

Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

____  2018                                         м.Перечин                                       №

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земельної

ділянки  сільськогосподарського призначення

державної власності, право оренди на яку підлягає

продажу на земельних торгах у формі аукціону для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва кадастровий номер 2123285500:02:011:0001

розташованої за межами населеного пункту на території

Тур’я Пасіцької сільської ради

Перечинського району  Закарпатської області

Розглянувши клопотання Відділу у Перечинському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області від 27.04.2018 № 17-7-0.24-37/109-18 та технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населеного пункту на території Тур’я Пасіцької сільської ради, Перечинського району, Закарпатської області площею 103,9999 га, розроблену Державним підприємством «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 23 Закону України «Про оцінку земель», статті 10 Земельного кодексу України, районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, площею 103,9999 га, кадастровий номер 2123285500:02:011:0001, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населеного пункту на території Тур’я Пасіцької сільської ради, Перечинського району, Закарпатської області, нормативною грошовою оцінкою  земельної ділянки 384844,35 (триста вісімдесят чотири тисячі вісімсот сорок чотири грн. 35 копійок).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова ради                                                                                М.І. Ласкін