Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки кадастровий номер 2123284500:02:019:0009, цільове призначення- для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв»язку, розташованої за межами населених пунктів на території Туричківської сільської ради Перечинського району Закарпатської області

Про Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Перечинській районній раді та її виконавчому апараті
27.12.2017
Про надання в оренду приміщень Перечинській районній державній адміністрації
27.12.2017

Двадцять друга   сесія  УІІ скликання

21.12.2017                              м.Перечин                                       № 373

Про затвердження технічної документації

про нормативну грошову оцінку земельної

ділянки   кадастровий номер

2123284500:02:019:0009, цільове

призначення- для розміщення та

експлуатації інших технічних засобів

зв»язку, розташованої за межами

населених пунктів на території Туричківської

сільської ради Перечинського

району Закарпатської області

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   статті 23 Закону України «Про оцінку земель», статті 10 Земельного кодексу України, враховуючи висновок державної експертизи  землевпорядної документації від 14.11.2017 року № 553-17, розглянувши клопотання Закарпатської обласної громадської організації «Федерація радіоспорту Закарпаття»   від 21.11. 2017 року № 16 та технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки   кадастровий номер  2123284500:02:019:0009, цільове призначення- для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв»язку, розташованої за межами населених пунктів на території  Туричківської сільської ради  Перечинського району Закарпатської області , розроблену Товариством з обмеженою відповідальністю «Арклайт»,  районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки   кадастровий номер  2123284500:02:019:0009, цільове призначення- для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв»язку,   розташованої за межами населених пунктів на території  Туричківської сільської ради  Перечинського району Закарпатської області   на замовлення Закарпатської обласної громадської організації «Федерація радіоспорту  Закарпаття» площею 0,0400 га  з  нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки 15443,63 гр ( п»ятнадцять тисяч чотириста сорок три грн. 63 копійки).

.           2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова ради                                                                           М.І.Ласкін