Про внесення зміни до районної Програми репродуктивне здоров’я населення Перечинського району на період до 2020 року
04.05.2018
Приурочили до Дня прикордонника

Про затвердження середньозаготівельних цін на другорядні лісові матеріали у 2018 році

Закарпатської області

Двадцять п»ята сесія  VІІ скликання

РІШЕННЯ            ПРОЕКТ

____  2018                                         м.Перечин                                       №

Про затвердження середньозаготівельних

цін на другорядні лісові матеріали у 2018  році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища», рішення Закарпатської обласної ради від 25.01.2017 № 813 «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 25.04.2018 року, районна рада вирішила:

1. 1. Затвердити наступні середньозаготівельні ціни на другорядні лісові матеріали у 2018 році, зокрема:

чорниця – 18 грн./кг;

ожина – 12 грн./кг;

брусниця – 12  грн./кг;

малина – 10 грн./кг;

гриби білі І сорту – 20 грн./кг;

гриби білі ІІ сорту – 16 грн./кг;

лисички, опеньки – 12 грн./кг;

гриби інші – 10 грн./кг.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова  ради                                                                       М.І. Ласкін

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

пл.Народна, 16, м.Перечин, 89200, тел.: 2-13-53, 2-25-48 факс

weв-caйт: www.perechinrda.gov.ua email: rdaperechin@ukrpost.ua, код ЄДРПОУ 22099507

____________                                                                                     м.Перечин

Голові Перечинської

районної ради

Ласкіну М.І.

Рішення

робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 25.04.2018року

Заслухавши та обговоривши інформацію членів робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення  на засіданні 25.04.2018 року, вирішено:

підготувати та подати на сесію районної ради матеріали щодо затвердження заготівельних цін на другорядні лісові матеріали на 2018 рік, зокрема:

чорниця – 18 грн./кг;

ожина – 12 грн./кг;

брусниця – 12  грн./кг;

малина – 10 грн./кг;

гриби білі І сорту – 20 грн./кг;

гриби білі ІІ сорту – 16 грн./кг;

лисички, опеньки – 12 грн./кг;

гриби інші – 10 грн./кг.

Перший заступник голови

державної адміністрації                                                     М.Ладомиряк