Про передачу Тур’я-Пасіцькій сільській раді архівних справ районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради
21.03.2018
Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік”
21.03.2018

Про затвердження середньозаготівельної ціни на березовий сік у 2018 роц

Двадцять третя  сесія  УІІ скликання

16.03.2018                             м.Перечин                                    №  419

Про затвердження середньозаготівельної

ціни на березовий сік у 2018 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища», рішення Закарпатської обласної ради від 25.01.2017 №813 «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального  використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 01.03.2018 року, районна рада вирішила:

1. 1. Затвердити середньозаготівельну ціну на березовий сік у 2018 році 2,5 грн. за 1 літр.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника  голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П., заступника голови районної ради  Петрішко М.М. та постійну комісію  районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова ради                                                                    М.І. Ласкін