Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Дубриничі Дубриницької сільської ради Перечинського району Закарпатської області

Протокол № 27 засідання позачергової сесії
09.07.2018
ПРОТОКОЛ засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
12.07.2018

__ сесія VI скликання

РІШЕННЯ      проект

Від ________ 2018 №_________

м. Перечин

Про  затвердження проекту землеустрою

щодо встановлення (зміни) меж населеного

пункту с. Дубриничі Дубриницької сільської ради

Перечинського району Закарпатської області

Розглянувши лист Дубриницької сільської ради від 14.06.2018 № 02-22/519, та Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Дубриничі Дубриницької сільської ради Перечинського району Закарпатської області, керуючись  пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 173, 174 Земельного кодексу України, статтями 17, 20, 22, 46 Закону України «Про землеустрій», районна рада вирішила:

1.Затвердити Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного  пункту с. Дубриничі Дубриницької сільської ради Перечинського району Закарпатської області.

1. Встановити межу населеного пункту с. Дубриничі Дубриницької сільської ради Перечинського району Закарпатської області загальною площею 659,9186 га.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури ( Цвік Й.І.)

Голова ради                                                                                            М.І. Ласкін