Про затвердження кандидатури на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради

Пустограф
Дорогі матері!

___  сесія  УІІ скликання

___________ 2018                               м.Перечин                                       №

Про затвердження кандидатури

на посаду директора

комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр»

Перечинської районної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, результатів конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради (додається) та проведеної співбесіди із переможцем конкурсу, районна рада вирішила:

1. Затвердити кандидатуру Головей Іванни Романівни на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради.
  2. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Цапик В.М.) укласти контракт з директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Головей І.Р. строком на три роки з 18 червня 2018 року.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова   ради                                                                                              М. І. Ласкін

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення «Про затвердження кандидатури Головей І.Р. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради »

1. Обґрунтування

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 231 Закону України «Про освіту», на виконання п. 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», розпорядження голови Перечинської райдержадміністрації №228 від 26.10.2017 року «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», на виконання рішення Перечинської районної ради №361 від 21.12.2017 року «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Перечинської районної ради Закарпатської області», з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів необхідно затвердити кандидатуру, яка пройшла конкурсний відбір на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Мета та шляхи її досягнення

Робота інклюзивно-ресурсного центру спрямована на створення системи цілеспрямованого виявлення, підтримки, навчання та виховання, гармонійного розвитку дітей з особливими освітніми потребами у всіх навчальних закладах Перечинського району.

Інклюзивно-ресурсний центр створюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

1. Фінансово-економічне обґрунтування

Фінансування буде здійснюватись відповідно до чинного законодавства за рахунок коштів районного бюджету, а також з інших джерел не заборонених чинним законодавством України. Проект штатного розпису «Інклюзивно-ресурсного центру» розроблений відповідно до Положення та кількості дітей з особливими освітніми потребами, яким необхідна відповідна корекція та обстеження

Прогноз результатів

Затвердження кандидатури Головей І.Р. на посаду директора ІРЦ, а в подальшому і укладення контракту між відділом освіти, молоді та спорту та директором «Інклюзивно-ресурсного центру» дасть можливість належного функціонування комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, сприятиме створенню системи цілеспрямованого виявлення, підтримки і розвитку дітей з обмеженими фізичними властивостями, забезпечити відповідними  освітніми потребами.

Начальник відділу                                                                   В. Цапик