Про затвердження звіту про виконання фінплану КНП “Перечинська районна лікарня” за 1 квартал 2020 року

Про затвердження фінплану КНП “Перечинська районна лікарня” на 2020 рік у новій редакціїа
18.05.2020
Про хід виконання Програми підвищення ефективності виконання повноважень виконавчої влади щодо реалізації державної політики на 2016-2019 роки
18.05.2020

___________ сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ  проект

_____2020 року                       м.Перечин

Про затвердження звіту  про виконання

фінансового  плану комунального некомерційног

підприємства «Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради Закарпатської  області

за 1 квартал 2020 року

Відповідно до статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши звіт  директора комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня»  Перечинської районної ради Закарпатської області  Данилаш В.В. про виконання фінансового  плану за 1 квартал 2020 року, районна рада вирішила :

1. Звіт директора комунального некомерційного підприємства

«Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В. про виконання фінансового  плану за 1 квартал 2020 року, взяти до відома (додається).

1. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації, (Шеян Ю.Ю.) ; з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики  (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін

Пояснювальна записка

до Звіту про виконання фінансового плану

Комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради

за І квартал 2020 року

Робота закладу спрямована на покращення здоров’я громадян, удосконалення надання медичної допомоги населенню, покращення матеріально-технічної бази, раціональне використання фінансових ресурсів.

КНП «Перечинська районна лікарня» представлена ліжковим фондом на 123 ліжка та районною поліклінікою з потужністю 240 відвідувань в зміну.

Забезпеченість населення ліжками складає 38,29 на 10 тис. населення при обласному показнику – 62,88 (з врахуванням закладів обласного підпорядкування).

У структуру КНП «Перечинська районна лікарня» входять наступні стаціонарні відділення:

– терапевтичне – 57 ліжок (терапевтичне відділення №1 – 50 ліжок; терапевтичне відділення №2 – 7 ліжок),

–   хірургічне – 36 ліжок,

–   дитяче – 20 ліжок,

–   пологове – 10 ліжок.

Станом на 31.03 2020 року кількість штатних посад о КНП «Перечинська районна лікарня становила 247,75 одиниць, в тому числі:

• лікарі – 50,75 од.,
  • середній медичний персонал – 97,0 од.,
  • молодший медичний персонал – 53,0 од.,
  • спеціалісти не медики – 12,5 од.(скорочено 0,5 ставки юрисконсульта),
  • інший персонал – 34,5 од.

Дохідна частина фінансового плану КНП «Перечинська районна лікарня» за  І квартал 2020 року:

Дохід з місцевого бюджету  виконано в обсязі 6395,9 тис.грн., або виконано на 100,0 %.

Інші доходи від операційної діяльності (за проведені медичні огляди) виконано в обсязі 109,8 тис.грн., або виконано на 100,0 %. Доходи від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна), які планувалося отримати від здачі срібловмісних відходів, отримано відповідно до запланованих, або виконано на 100,0%.

Доходи від інвестиційної діяльності, в тому числі доходи з місцевого бюджету цільового фінансування по капітальних видатках одержано в сумі 286,2 тис.грн., тобто в розмірі 100,0% від плану, в тому числі доходи на придбання (виготовлення) інших необоротних матеріальних активів в сумі 6,2 тис.грн. виконано на 100,0 %, доходи  на придбання (виготовлення) основних засобів  в сумі  280,0 тис.грн. виконано також в розмірі 100,0%.

Витрати КНП «Перечинська районна лікарня» у І кварталі 2020 року становили:

• заробітна плата – 4153,4 тис. грн. або 100,0 % від плану,
  • нарахування на оплату праці – 916,9 тис. грн. або 100,0 % від плану,
  • предмети, матеріали, обладнання та інвентар – 149,3 тис.грн. або 61,4 % від плану (планувалося придбання захисного одягу для медичних працівників, але в постачальників не було в наявності та не було поставлено),
  • медикаменти та перев’язувальні матеріали – 330,6 тис.грн. або 100,0 % від плану,
  • продукти харчування – 100,4 тис.грн. або 100,0% від плану,
  • оплата послуг (крім комунальних) – 139,6 тис.грн. або 97,2 % від плану (своєчасно не було надані рахунки та акти виконаних робіт за послуги),
  • видатки на відрядження – 9,5 тис.грн. або 100,0 % від плану,
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 564,7 тис.грн. або 98,5 % від плану,
  • виплата пенсій і допомоги – 10,0 тис.грн. або 100,0% від плану,
  • інші поточні видатки – 3,1 тис.грн. або 95,5 % від плану.

Елементи операційних витрат за  І квартал 2020 року:

Матеріальні затрати –827,4 тис.грн. або 100,0 % від плану,

Витрати на оплату праці – 4125,1 тис.грн. або 100,0 % від плану

Відрахування на соціальні заходи  – 910,3 тис.грн. або 100,0 % від плану,

Амортизація – 387,0 тис.грн. або 100,0% від плану,

Інші операційні витрати – 1037,0 тис.грн. або 100,0 % від плану.

КНП «Перечинська районна лікарня» отримала фактичний залишок коштів в сумі 62,4 тис.грн. за рахунок доходів від надання платних послуг (проведення медичних оглядів).

Директор                                                                           Василина  ДАНИЛАШ