Протокол засідання комісії районної ради  питань з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики .
07.08.2020
ЗВІТ щодо діяльності уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції у Перечинській районній раді за І півріччя 2020 року
13.08.2020

ПЕРЕЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

____________ сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ                                    проект

Від _____  2020 року                   м. Перечин                                      № ______

Про затвердження звіту про виконання

фінансового плану комунального некомерційного

області за  6 місяців 2020 року

Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75-78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» із змінами, Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області, заслухавши та обговоривши звіт директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. про виконання  фінансового плану підприємства за 6 місяців 2020 року , районна рада вирішила:

1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області за 6 місяців 2020 рокущо додається.
  2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                              (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді , спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

Голова ради                                                                                 М. І. Ласкін