Про хід виконання  Програми “Турбота”  щодо посилення соціального захисту  громадян на 2017-2020 роки) за 2019 рік та 1 півріччя 2020 року (із змінами від 10.10.2017 року, від 20.12.2018 року)
06.10.2020
Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області   за ІІ квартал 2020 року
06.10.2020

Сорок шоста  сесія  УІІ скликання

01.10.2020                              м.Перечин                                    №  701

Про затвердження звіту про виконання

фінансового плану комунального некомерційного

підприємства «Перечинський районний Центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Перечинської районної ради Закарпатської

області за  6 місяців 2020 року

Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши звіт директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області Малишко Ю.Ю. про виконання  фінансового плану комунального некомерційного підприємства  за 6 місяців 2020 року,  районна рада вирішила:

1. Звіт директора комунального некомерційного підприємства «Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Перечинської районної ради Закарпатської області про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства  за 6 місяців 2020 року Малишко Ю.Ю., затвердити ( додається).
  2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                              (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

Голова ради                                                                          М. Ласкін