Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області за ІІІ квартал 2020 року

Про надання  погодження  щодо продажу на аукціоні спеціального дозволу на користування  надрами з метою   видобування вапняків Новоселицького родовища
30.10.2020
Протокол поіменного голосування від 30 жовтня 2020 року
30.10.2020

сесія       скликання

РІШЕННЯ           проект

Від _____  2020 року                   м. Перечин                                      № ______

Про затвердження звіту про виконання фінансового

плану комунального некомерційного підприємства

«Перечинська района лікарня» Перечинської

районної ради Закарпатської області за

ІІІ квартал 2020 року

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши звіт директора комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В. про виконання фінансового плану за ІІІ квартал 2020 року, районна рада вирішила:

1. Звіт директора комунального  некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В. про виконання фінансового плану за ІІІ квартал 2020 року, взяти до відома (додається).
  2. 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова  ради                                                                     М. І. ЛАСКІН