Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська района лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області   за ІІ квартал 2020 року

06.10.2020
06.10.2020

Сорок шоста  сесія  УІІ скликання

01.10.2020                              м.Перечин                                    №  702

Про затвердження звіту про виконання фінансового

плану комунального некомерційного підприємства

«Перечинська района лікарня» Перечинської

районної ради Закарпатської області

за ІІ квартал 2020 року

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши звіт директора комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В. про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства за ІІ квартал 2020 року, районна рада вирішила:

1. Звіт директора комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області Данилаш В.В. про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства  за ІІ квартал 2020 року, затвердити (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійні комісії районної ради: з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

Голова  ради                                                             М.Ласкін