Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області на 2020 рік
23.03.2020
Про затвердження  порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства«Перечинська районна лікарня»Перечинської районної ради Закарпатської області
23.03.2020

Сорокова сесія  УІІ скликання

17.03.2020                              м.Перечин                                            № 666

Про затвердження звіту про виконання

фінансового плану комунального

некомерційного підприємства

«Перечинська районна лікарня»

Перечинської районної ради Закарпатської

області за  ІУ квартал 2019 року

Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75-78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 02.03.2015 № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» із змінами, Статуту комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області, заслухавши та обговоривши звіт директора КНП «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області  Данилаш В.В. про виконання  фінансового плану підприємства за ІУ квартал  2019 року , районна рада вирішила:

1. Затвердити звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Перечинська районна лікарня» Перечинської районної ради Закарпатської області за ІУ 2019 рокущо додається.
  2.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови  районної ради Петрішко М. М. та постійні комісії районної ради: з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням  приватизації, інвестицій та регуляторної  політики                              (Крупчинський Б. Ю.);  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді , спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації   (Шеян Ю. Ю.).

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін