26.02.2020

ПЕРЕЧИНСЬКА  РАЙОННА  РАДА

Сорокова сесія VIІ скликання

РІШЕННЯ                                    проект

Від _____  2020 року                   м. Перечин                                      № ______

Про затвердження середньозаготівельної

ціни на березовий сік у 2020 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища», рішення Закарпатської обласної ради від 25.01.2017 №813 «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 25.02.2020 року, районна рада вирішила:

1. 1. Затвердити середньо заготівельну ціну на березовий сік у 2020 році 3 грн. за 1 літр.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Дупина В.М.  та постійну комісію  районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури.

Голова ради                                                                        М.І. Ласкін