Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с.Тур’ї Ремети Перечинського району Закарпатської області

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік
02.07.2019
Про  встановлення місцевих податків і зборів на території Новоселицької  сільської ради на 2020 рік
02.07.2019

ТУР’Я – РЕМЕТІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

Двадцять восьма сесія VІІ скликання

Від  27 червня 2019 року    № 416

с. Тур’я-Ремета

Про затвердження технічної

документації з нормативної

грошової оцінки земель

с.Тур’ї Ремети Перечинського

району Закарпатської області

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Тур’ї Ремети Перечинського району Закарпатської області, яка розроблена приватним підприємством «Технології інформаційних систем аналізу», враховуючи висновок державної експертизи землевпорядної документації від 11.06.2019р. №1722-19, та керуючись «Порядком грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», на підставі статті 12 Закону України «Про оцінку земель» та статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Тур’ї Ремети Перечинського району Закарпатської області, якою визначено середню (базову) вартість одного квадратного метра земель 113,66 грн. (сто тринадцять гривень 66 копійок).
  2. Ввести в дію технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с.Тур’ї Ремети Перечинського району Закарпатської області з 01.01.2020 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприєм-ництва та комунальної власності та постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, обслуговування населення, житлово-комунального і сільського господарства та екології.

Сільський голова                                                     М. Біган