Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області  про стан                                                           боротьби із злочинністю, охорони                                                           громадського порядку та результати   діяльності на території  району
Привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!
30.09.2020

Про затвердження середньозаготівельних ціни на другорядні лісові матеріали у 2020 році

______________ сесія VІІ скликання

_______ 2020                                м.Перечин                                    №

Про затвердження середньозаготівельних

ціни на другорядні лісові матеріали у 2020 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища», рішення Закарпатської обласної ради від 25.05.2017 №813 «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 17.09.2020 року, районна рада вирішила:

1. 1. Затвердити середньозаготівельні ціни на другорядні лісові матеріали у 2020 році, зокрема:

ожина – 14 грн./кг

малина – 15 грн./кг

гриби – 20 грн./кг.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Дупин В.М. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.)

Голова  ради                                                                       М.І. Ласкін