Про   Програму сприяння створенню районного  територіального центру комплектування  та соціальної підтримки на 2019 – 2020  роки
04.07.2019
Про  вступ у засновники Перечинської районної  ради  Закарпатської області
04.07.2019

Про  затвердження середньозаготівельних цін на другорядні лісові матеріали у 2019 році

Тридцять четверта сесія  УІІ скликання

27.06.2019                              м.Перечин                                    №     585

Про  затвердження середньозаготівельних

цін на другорядні лісові матеріали у 2019 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища», рішення Закарпатської обласної ради від 25.01.2017 №813 «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 14.06.2019 року, районна рада вирішила:

1.Затвердити наступні середньозаготівельні ціни на другорядні лісові матеріали у 2019 році, зокрема:

ожина – 12 грн./кг

малина – 10 грн./кг

гриби – 20 грн./кг.

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та  постійну комісію  районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури ( Цвік Й.І.)

Голова  ради                                                                    М.І. Ласкін