Про затвердження  порядку складання, погодження, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства«Перечинська районна лікарня»Перечинської районної ради Закарпатської області
23.03.2020
Про внесення змін до рішення районної ради від 12.12.2019 № 645 “Про районний бюджет Перечинського району на 2020 рік” (із змінами від 20.02.2020 року)
23.03.2020

Про затвердження середньозаготівельної ціни на березовий сік у 2020 році

Сорокова сесія  УІІ скликання

17.03.2020                               м.Перечин                                            № 668

Про затвердження середньозаготівельної

ціни на березовий сік у 2020 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища», рішення Закарпатської обласної ради від 25.01.2017 №813 «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 25.02.2020 року,  районна рада вирішила:

1. 1. Затвердити середньо заготівельну ціну на березовий сік у 2020 році 3 грн. за 1 літр.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Дупина В.М.  та постійну комісію  районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури(Цвік Й.І.).

Голова ради                                                                           М.І.Ласкін