Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2019 році
05.02.2019
Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за 2018 рік
05.02.2019

Про затвердження середньозаготівельної ціни на березовий сік у 2019 році

Тридцять друга сесія VІІ скликання

_______ 2019                                м.Перечин                                 №

Про затвердження середньозаготівельної

ціни на березовий сік у 2019 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища», рішення Закарпатської обласної ради від 25.01.2017 №813 «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 01.02.2019 року, районна рада вирішила:

1. 1. Затвердити середньозаготівельну ціну на березовий сік у 2019 році 2,5 грн. за 1 літр.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П., заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова  районної  ради                                                                        М.І. Ласкін