Про внесення  змін  до рішення районноїради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердженнясписку присяжних Перечинського районногосуду Закарпатської області»(із змінами від 16.03.2018 року, 18.10.2018 року, 20.12.2018 року)
20.03.2019
Про   затвердження положення  про проведення конкурсу  на посади   педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»Перечинської районної ради Закарпатської області
20.03.2019

Про затвердження середньозаготівельної ціни на березовий сік у 2019 році

Тридцять друга    сесія  УІІ скликання

14.03.2019                             м.Перечин                                    №     549

Про затвердження середньозаготівельної

ціни на березовий сік у 2019 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища», рішення Закарпатської обласної ради від 25.01.2017 №813 «Про затвердження рентної плати за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів області», враховуючи рішення робочої групи з питань раціонального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення від 01.02.2019 року, районна рада вирішила:

1.Затвердити середньозаготівельну ціну на березовий сік у 2019 році 2,5 грн. за 1 літр.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. , заступника голови районної ради  Петрішко М.М. та постійну комісію  районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури (Цвік Й.І.).

Голова  ради                                                                             М.І. Ласкін