Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки Перечинського району на 2019-2020 роки

Про внесення змін до рішення районної ради від 08.12.2016 року № 222 «Про затвердження списку присяжних Перечинського районного суду Закарпатської області» (із змінами від 16.03.2018року, від 18.10.2018 року)
13.12.2018
Сьогодні вшановують ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції!
14.12.2018
Показати всі

Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки Перечинського району на 2019-2020 роки

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____ сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ    Проект

 

_______________ 2018 року                 м. Перечин                             № _____

 

 

Про  затвердження  Програми

забезпечення пожежної та техногенної безпеки                                   

  Перечинського району

на 2019-2020 роки

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Шако В.І. «Про  Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки  Перечинського району на 2019-2020 роки», районна рада вирішила:

 

  1. Затвердити Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки  Перечинського району на 2019 – 2020 роки ( далі-Програма), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування даної Програми.
  2. Відділу містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації(Годований В.І.) забезпечити виконання заходів, про що інформувати районну раду щороку до 30 грудня протягом дії Програми.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійні комісії районної ради: з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.), з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.)

Голова ради                                                               М.І. Ласкін

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту