Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2020 році

Про  продовження на 2020 рік дії рішення сесії Тур’я-Реметівської сільської ради від 26.06.2018 р. № 288 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тур’я-Реметівської сільської ради»
24.01.2020
Про вилучення з оперативного управління комунального некомерційного підприємства “Перечинська районна лікарня” Перечинської районної ради нерухомого майна
30.01.2020

Закарпатської області

_________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2020 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про затвердження переліку

об’єктів малої приватизації

спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району, що підлягають

приватизації в 2020 році

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України  “Про приватизацію державного і комунального майна”, розглянувши депутатські звернення депутата Перечинської районної ради Поприка В.І. від 18.12.2019 року  щодо включення об’єктів спільної комунальної власності до переліку об’єктів, які підлягають приватизації у 2020 році, на виконання протокольного рішення комісії від 23 січня 2020 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити перелік об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2020 році, згідно з додатком.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю (Луцяк В.І.) забезпечити оприлюднення цього рішення в газеті “Народне слово”, на веб-сайті районної ради та в електронній торговій системі.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

до рішення районної ради

віл _____________ №_____

Перелік