Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2019 році

Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району
05.02.2019
Про затвердження середньозаготівельної ціни на березовий сік у 2019 році
05.02.2019

Закарпатської області

_________________ сесія    VІІ    скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від                    2019 року №                                                                 проект

м.Перечин

Про затвердження переліку

об’єктів малої приватизації

спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району, що підлягають

приватизації в 2019 році

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України  “Про приватизацію державного і комунального майна” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

1. Затвердити перелік об’єктів малої приватизації спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району, що підлягають приватизації в 2019 році, згідно з додатком.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю (Луцяк В.І.) забезпечити оприлюднення цього рішення на веб-сайті районної ради та в електронній торговій системі.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

до рішення районної ради

Перелік

що підлягають приватизації в 2019 році