Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації  комунальної власності територіальної громади села Тур’ї  Ремети, що підлягають приватизації  в 2020 році

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік
09.06.2020
Про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єкта комунальної власності територіальної громади села Тур’ї  Ремети – нежитлове приміщення В, що розташоване  за адресою с. Тур’ї Ремети, вул. Мала, 7
09.06.2020

ТУР’Я – РЕМЕТІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

Тридцять четверта сесія  VІІ скликання

Від 05 червня 2020  року    № 546

с. Тур’ї  Ремети

Про затвердження переліку об’єктів

малої приватизації  комунальної

власності територіальної громади

села Тур’ї  Ремети, що підлягають

приватизації  в 2020 році

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самовряду-вання в Україні», Закону України  «Про приватизацію державного і комуналь-ного майна» та на підставі висновку постійної комісії сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності, сільська рада вирішила:

1. Затвердити перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади села Тур’ї Ремети, що підлягають приватизації в 2020 році, згідно з додатком.
  2. Виконавчому комітету сільської ради провести незалежну оцінку даного об’єкту приватизації, у зв’язку з нагальною потребою визначення ринкової вартості цього майна.
  3. Виконавчому комітету сільської ради забезпечити оприлюднення цього рішення на веб-сайті Перечинської районної ради та в електронній торговій системі.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та комунальної власності.

Сільський голова                                            М. Біган

до рішення сільської ради

від 05.06.2020 р. № 546

Перелік